arrow
profile_image
fabulina
od 28. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Všechny mé kamarádky majjí pod svalem (všechny ty co mají implantát ), všechny byly u dr. Prose... ani jsem nehledala kam jít, měla jsem jasno. To štěstí že vím KOHO vystřídal chaoz CO.. mám dvě malá vykojená prsa po dvou malých andělech.. výška 172, váha 62.. hrudník 79cm... konzultace byla rychlá, vyřčeno jediné - pod žlázu, 290ml. Moje chyba, na konzultaci jsem nebyla připravená, nevěděla jsem že mám pátrat po profilu a nyní načítám co znamená pod sval a pod žlázu.. proč se já husa hloupá nezeptala proč pod žlázu? Co za profil a jaká značka implantátu

Ráda bych plné trojky, není 290 málo?

Chci přirozená, jediné co jsem načetla zatím je že i kulatá docílí přirozený efekt gravitací.. ale nepůsobí pod žlázu méně přirozeně?

Uklidňuje mě trochu fakt že dr. Pros rozumí své práci, koukne a vidí.. avšak mě také zajímají názory jiných, najde se tu někdo kdo je dál než já? A že to není těžké

Ahoj,
také chci plné trojky a pod sval,prý déle vydrží nahoře .
Ale 290ml mi přijde málo na šířku tvého hrudníku pod prsy a také záleží jaký máš základ.
Také sbírám informace,konzultaci mám ted v neděli.

Z informace "pod žlázu 290 ml" toho člověk moc nevyčte
Především záleží, jaký máš základ a od toho se vše odvíjí. Hrudník 79 myslíš přes prsa nebo pod nima? Vzhledem k tomu, že my tvoje prsa neviděli, těžko říct, ale 290ml na 79 cm pod prsy mi přijde taky málo, ale třeba ti chce jen vyplnit vršek - bez fotky opravdu těžko radit. Taky záleží, co jsi mu řekla jako představu.. Já mám 335ml, ale pod prsama 68 a jsou z jedniček trojky.
Otázka je i jestli kulaté nebo anatom, ale pod žlázu se dávají většinou kulaté
Jinak pod žlázou bývají měkčí, více se pohybují jako pravé, ale při větších velikostech můžou poklesnout. Pokud chybí vlastní základ tak může být nahoře vidět přechod. Ale zase je daleko menší riziko double bubble. Oboje má své pro a proti a doktor určitě ví, proč ti to doporučil

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na fabulina: Ahoj tak zopár rád odo mňa : 1. Napíš doktorovi email a popros ho o kompletnejšie informácie alebo o ešte jednu konzultáciu. 2. Choď aj inde na konzultáciu pre porovnanie si informácií. 3. Keďže máš 79cm pod prsiami, je možné, že tých 290ml bude stredný profil, o aký implantát ide, škoda, že nevieme 4. S implantátom pod svalom hrozí menšie riziko kapsulárnej kontraktúry, implantát je svalom dobre fixovaný takže klesá pomalšie plus prsia pôsobia prirodzenejšie - doktor asi vedel prečo ti to tak navrhol, škoda, že nevieme prečo 5. Ak povieš doktorovi, že chceš vo výsledku prirodzené prsia v terminológii plastického chirurga to bude jasná správa - signál, že ti tam má dať menší implantát - malá rada, aj keby si povedala, že chceš mega prsia, na prvý krát ti dobrý odborník nikdy nevloží mega implantát 6. Už po cca dvoch rokoch (záleží na genetike) od augmentácie bude každý implantát, dokonca aj okrúhly na chudom hrudníku, vyzerať prirodzene (najmä ak ide o implantát pod svalom) lebo tkanivo, prsná žľaza, koža a sval časom povolia (škoda, že nám to takto pred operáciou nevysvetlia, vtedy sa opisuje len výsledný efekt ktorý trvá v prvých mesiacoch)

arrow
profile_image
Ewikona
od 5. 9. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky mám takový dotaz.. konečně jsem se rozhodla, že si nechám udělat krásné prsa u pana Vřeského - 1.listopadu mám první konzultaci mám 8 letého syna a jsem rozvedená. Mám nového partnera, který mne v tomto chce podpořit ( manžel zákaz ) jenže : dát si pod žlázu nebo pod sval? a přítel ještě nemá dítě a asi mne to ještě čeká, tak počkat nebo? jenže mám strach, že už se nikdy tak neodhodlám jako teď...
díky za rady

Mám připraveno 350ml,výška profilu asi 4,5cm eurosilicon.Základ mám 1-2,tak snad to budou hezké trojky,ani nevím,zda to bude nízký nebo střední profil,na to jsem se zapomněla zeptat .A pod sval.
.

Budu mít střední vyšší profil,výška tedy asi 4,5cm pod sval.
Jen přemýšlím,jak moc mi ten sval implantát připlácne,aby pak zůstalo 4,5cm a ne jen 4cm.
Zda bych si neměla řící místo 350ml o 375ml,at se to snížení dorovná,at mám ty trojky .
Nebo to tak není??

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám taky širší hrudník (80cm) a 172cm výšku, mám tři týdny po operaci, vloženy Mentor anatomy střední profil 375ml částečně pod sval a teď lituji, že jsem si neřekla o větší. Trojky to asi jsou, jsou i moc krásný, přirozený, ale není to tak velké jak jsem si představovala. A svůj základ jsem měla povislé menší dvojky. Takže já bych se k tvé výšce nebála jít do min. 400ml střední profil.

Reaguji na Memphy: anatomy všeobecně udělají menší prsa než kulaté se stejnými ml, takže to bych nesrovnávala. A až úplně změknou a vytvaruje je podprsenka, tak to bude dobrý
Reaguji na Bela1: neboj 3ky to budou

Reaguji na KatieTT: Právě přemýšlím,zda mi pod sval hodně nepřiplácne ten implantát .

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bela1: Zlatúšik neviem čo máš na mysli pod pojmom stredný vyšší profil. Jedná sa o okrúhly implantát? Podľa veľkosti ktorú uvádzaš 350ml či 375ml to vyzerá na Eurosilicone ES81. 350ml má parametre 11,7cm a 4,7cm a 375ml má parametre skoro úplne totožné 11,7cm a 4,9cm. Takže rozdieľ je tam v mini-pici dvoch smiešnych milimetríkoch Trojky to asi budú, ale presne ako píše Memphy, sú naozaj trojky to čo si predstavuješ? Lebo trojky sú v celku prirodzene menšie prsia. A áno sval implantát ešte pritlačí. Jednak sval nám na tele neprevýsa ale je napävno, a jednak implantát nie je z kameňa, takže sa poddá svalu a ten ho pritlačí Moja rada: Ak sa ti páčia veľké prsia choď do maximálnej veľkosti akú ti tvoj operatér doporučí. Netlač na viac, nemalo by to zmyseľ...nechaj doktora robiť si svoju prácu najlepšie ako vie, bez minimálnych možných komplikácií a s najlepším estetickým výsledkom

Reaguji na Sveťa9: Děkuji ti,zapomněla jsem napsat kulaté eurosilicony a ten profil Střední vyšší mi napsal do emailu sám pan doktor .

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bela1: V pohode bude to najskôr ES81, neboj bude to fajn. Držím palce

Trojky mi uplně stačí,jen si říkám,aby 350ml nebyly jen menší trojky.
400ml jsem zkoušela a to už se mi nelíbilo,tak by těch 375ml by měla být taková zlatá střední cesta.
Pan doktor říkal,že 350ml jsou standartní trojky.

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bela1: Doktor mal asi na mysli, že s tvojím základom budú 350ml štandardné trojky. Čo som sa ale naučila tu na omlazení je, že pojem trojky je čisto subjektívne videnie veľkosti. Už som to tu spomínala, že doktor spraví dohodnuté trojky, jedna baba povie že sú malé a druhá, že sú mega. Ak ťa upokojí tých 375ml a doktor ti to schváli, tak prečo nie

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené