arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, u mámy dnes zvonila ženská a vcelku nekale ji doporstrčila k podepsání přihlášky k nové pojišťovně. Dealerka totiž motala o tom, že se jedná pouze o jakýsi "bonus" ke stávající ZP. Pravda to samozřejmě nebyla a máma podepsala přihlášku. . K nové ale přecházet nechce. Naštěstí se jí trochu rozsvítilo a chtěla to stornovat. Holčina prý pouze papír přeškrtla. K praktikám podomních nabízečů jsem silně nedůvěřivá a nevím, zda je nějakým způsobem možné, aby přihláška i přes (údajné) přeškrtnutí byla právoplatná. Dealerka ještě po přeškrtnutí sdělila, že v tomto případě nebudou mou matku telefonicky kontaktovat, jak by se stalo v případě, že by se registrovat chtěla. Co myslíte, je to stornováno nebo se máme raději ujistit? A případně jak?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám pocit, že je nutné, aby přihláška byla telefonicky z vedení pojišťovny ověřená, tzn. že by měl někdo volat a potvrdit platnost, ale raději bych si sama zavolala do pojišťovny, sdělila jim, že došlo k předání nepravdivých informací ze strany dealerky a mamka se chce ujistit, že vše bylo opravdu stornováno, že nemá zájem...

Jednou jsem řešila něco podobného a bylo nutné do 14 dní podat výpověď, napsala jsem rozhořčený email a vše bylo zrušeno...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené