arrow
profile_image
supernova
od 9. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, poslední dobou se mi stává, že mám před menses šílené změny nálad až depresi, s příchodem menses se vše uklidní. HA neberu, ale už toho po pravdě začínám mít dost. Jak tohle řešíte vy? Máte nějakou metodu, která vám s tímhle pomáhá. HA se mi brát moc nechce, protože ji špatně snášim, ale už nevím jak dál...

arrow
Neprodává v Bazaru

Tohle je úplně normální před menses.Bohužel jinou metodu jak to zmírnit než braní HA neznám.Možná je to jen nějaké ,horší období,

arrow
Neprodává v Bazaru

supernova
Já jsem to tak mívala když jsem nebrala HA. Teď jsem, ale HA brala 5 let v kuse a 2 dny jsme bez ní tak uvidíme. Chci ale nasadit nějaké bylinky a čajíčky a tak, tak snad bude vše ok .

arrow
profile_image
supernova
od 9. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, myslela jsem právě jestli nemá někdo zkušenosti s bylinkama nebo tak.. Hormony teda dávají ženám zabratm hen co je pravda...

supernova
já jsem zas často podrážděná tak nevím,zda to není díky HA

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně, taky jsem od doby, kdy beru HA více podrážděná a náladová, je to děs a nevím co s tím.

arrow
profile_image
supernova
od 9. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hafatko

to je taky možné, působí to asi na každého jinak.. Ale moje nálady ted, to je fakt extrém.. snad už to brzy vypukne a bude klid..

supernova
Tak to já mám taky, sama sebe bych nejraděj střískala, bezdůvodně brečím, hádám se, připadám si tlustá a mám strašné migrény, 2 dny po příchodu menzes to odezní.HA beru už dlouho.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já měla při HA PMS naprosto šílený, fakt na zabití, teď HA neberu a PMS nemám. i když to může být i po porodu (8 měsíců, ale nekojím). jednou jsem si koupila nějaký přírodí pilule proti PMS, a myslela sem, že zešílím, bylo to ještě příšernější takže už to tak beru, jak to je, manžela předem varuju, a on ví,že se má klidit z cesty, no a během pár dní to přejde

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

SpeedMouse
mně začaly migrény v 16ti letech, když sem začala brát HA. při krátkodobým vysazení, třeba na 3 měsíce, mi to nepomohlo, ale teď poprvé po x letech sem při menstruaci migrénu neměla. po porodu jsem brala "kojící" HA, ale pak sem ji vysadila a neberu ji už tak 5 měsíců. několik neurologů mi totiž řeklo, že u migreniček může HA způsobit mrtvici, a to i u mladých holek, a ne úplně zřídka. takže teď uvažuju o nehormonálním tělísku, to je pro migreničky bezpečný

arrow
profile_image
Teesa
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, to znám taky a to já nemívám jen nálady, ale klidně i migrény. Objednala jsem si toto: http://www.eccevita.cz/index.php?page=shop.product _details&flypage=shop.flypage&product_id=511&categ ory_id=1&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&I temid=26&vmcchk=1&Itemid=26
Jo, HA taky neberu.
Mám za sebou první menstruaci, co to beru, a musím říct, že ohledně nálad o dost lepší. Fakt jo.

arrow
profile_image
supernova
od 9. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teesa

děkuju za typ hned si to pořídím...

Étoile
Jejdy, ty jsi mě vystrašilaJá nemám klasickou migrénu, mám ji prostě jen tak 2 dny před v 2 dny od začátku menzes, ale fakt hodně, je mi na zvracení, bolí mě jakoby krční páteř a točí se mi hlava, nic mi na to zatím nezabralo, snažím se to vždycky nějak přežít, brzo zalézt do postele atd. Ale naposledy to bylo už tak silné, že už jsem se taky začla shánět po nějakých vitamínech nebo něčem na PMS. HA vysadit nemůžu, neumím si představit, jak bych to praktikovala, ale vzpomínám si, že když jsem ještě HA nebrala, tak jsem měla strašný stavy, měla jsem bolesti zad, průjem, nemohla jsem první den být ani v práci...

Teesa
fAKT TO FUNGUJE?Já brala kdysí pupalku, myslím že na nálady to mělo dobrý účinek, ale strašně jsem chodila čůrat, i v noci, hodně piju, takže se to asi ještě podpořilo, proto jsem vysadila, ale přemýšlím, že zas vyzkouším.

Na uklidnění je třeba třezalka nebo meduňka. Meduňkový čaj piju před zkouškou a řekla bych, že je fajn. Jestli pomůže i na PMS nálady nevím. Ale je to jednán bylinka, co mě tak napadá, že je na psychiku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené