arrow
profile_image
lencallee
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, chtěla sem se zeptat jestli jste někdo někdy měl zlomenou nohu. Mám pocit že jí mám zlomenou ale zatím se nemám jak dostat do nemocnice. To místo mám nateklé a při dotyku a pohybu to docela bolí. Jakoby takový tlak. Děkuji

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prostě to bolí jako čert. Nemusíš to mít zlomený,ale třeba nalomený..nebo jednou jsem měla jen hnutou kost a taky to bolelo. Prostě jeď k doktorovi a uvidíš.

arrow
profile_image
aspera21
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Naraženiny a "nalomeniny" bolí o hodně víc než zlomeniny. Nicméně zlomená noha se pozná jedině na rentgenu, to je snad jasný, ne?

Jednou jsme měla naštíplý malíček a byla to bolest jak blázen, navíc mi natekl do dvojnásobných rozměrů, nemohla jsem s ním pohnout a celý zfialověl.. a kde přesně to máš? Pokud to máš kotník, tak to může být vyvrtnuté.. ale k doktorovi si určitě zajdi.. zlomenina prý bolí méně, než když si něco narazíš nebo vykloubíš..jsou lidi, kteří žijí se zlomeninou a ani o tom neví, pak kost sroste špatně..

Cituji aspera21: "nalomeniny" bolí o hodně víc než zlomeniny

aha, tak proto jsem tak trpěla a přitom to nebyla ani pořádná zlomenina

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pekelná bolest, to by jsi možná u pc neseděla. Moje mamka si nedávno zlomila ruku, a omdlévala z bolesti, nemohli jsme ji dostat do auta a do nemocnice. Poznat to teda bylo, zlomila si obě kosti v předloktí, bylo to vidět, protože ta ruka bezvládně visela a v jednom místě byla jakoby "mezera", prostě tam nebylo nic, už to nikdy nechci vidět

Cituji aspera21: Naraženiny a "nalomeniny" bolí o hodně víc než zlomeniny. Nicméně zlomená noha se pozná jedině na rentgenu, to je snad jasný, ne?

Toto je mýtus - potvrdí to každý doktor. Také to, bohužel, mohu z vlastní zkušenosti potvrdit.

Každopádně jak psaly holky, zadi si k doktorovi na rentgen A nohu nezatěžuj, každopádně pokud jsi schopná na ni došlápnout, zlomená by být neměla (ale nevím, v jakých místech máš pocit bolesti).

Cituji Soniik: Moje mamka si nedávno zlomila ruku, a omdlévala z bolesti, nemohli jsem ji dostat do auta a do nemocnice.

Ano, byla jsem na tom stejně a mohu potvrdit, při rentgenování jsem se málem vyvrátila...

arrow
profile_image
lencallee
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mám to na pravej noze na stehně tak v půlce stehna na pravej straně.

holky, dávejte na sebe pozor, zlomit si ruku až tak,že visí..hrůza..jednou jsem to taky viděla, ještě kdysi na základce při běhu, ta holka normálně vstala, ruku si podebrala a šla automaticky na ošetřovnu, bez jediného v zlyku, jen byla trošku v šoku.. jsou lidi, kteří mají řidší kosti a na zlomeniny trpí.. já si třeba nikdy nic (krom malíčku a to bylo jen naštíplé) nezlomila a to jsem měla někdy hnusné pády.. a jsou lidi, kterým stačí blbě našlápnout a pohroma je na světě

Cituji lencallee: tak v půlce stehna

tak zlomenina stehenní kosti je jedna z nejbolestivějších..to bys asi zlomeninu poznala..k doktorovi si každopádně zajdi..kdo ví, co s tím máš..

arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na lencallee:
jako zlomenou stehenní kost? tak to si myslím,že mít asi nebudeš....podle mě je to nejsilnější kost v těle a pochybuju,že by jsi mohla chodit...to se mi nezdá...podle mě by to byla nepopsatelná bolest

arrow
profile_image
Pease
od 24. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem měla zlomeninu stehenní kosti. A když jsem chtěla chodit, tak jsem vždy upadla.

co jsme měli doma zlomeniny teda spíš nalomené kosti, tak první den to bolelo ale ne nějak moc, ráno to místo bylo celý fialové, oteklý, bolelo.
Jak už tu bylo psáno - naražený bolí víc. Nicméně bych si pro klid duše zavolala nějaký odvoz na chirurgii.

arrow
profile_image
aspera21
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Leni86: Nicméně bych si pro klid duše zavolala nějaký odvoz na chirurgii.

Naprosto souhlasím. My tady na diskuzi rentgenový oči nemáme, takže radši zkus toho doktora.

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teda nevím, naraženiny jsem měla, naštíputí taky, jo, bolí to hodně, ale pořádné zlomenině se nic nevyrovná- po pár hodinách ani nevíš, kde je nahoře a kde dole (doufám, že až si to nezopakuju)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené