arrow
profile_image
Marse
od 18. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky všichni, ráda bych se Vás zeptala, zda máte zkušenosti s kadeřnickými učnicemi a jaké jsou tyto zkušenosti. Před pár dny jsem byla u kadeřnice (Loreal), jelikož jsem se chtěla vrátit ke své původní barvě (myší blond). Kadeřnice mi stáhla barvu (efasor), nanesla barvu podobnou mé přirozené barvě vlasů a pro oživení trošku promelírovala horní vlasy. Nechala jsem tam hříšné peníze a efekt?Vlasy jsou zrzavé s několika bílími pramínky. A tak mě napadlo,co takhle zkušit učenky s tím, že si nechám udělat hustý bílý melír a na něj dát barvu myší blond. Vím, že na Invalidovně (Praha) pracují s Lorealem, ovšem mám strach o kvalitu práce. Díky*

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Marse
Prosím tě a kde tam jsou učnice? Že bych to někdy vyzkoušela

arrow
profile_image
Marse
od 18. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sabulebambule
ajajaj, ja to popletla, hned to opravim, je to na Praha 8 — Invalidovna
Molákova 36/578. Promiň

Znám všechny provozny tohoto učiliště a semtam tam jezdím holky omrknout a mají hodně práce a vše pod dohledem mistrové. Ceny super a opravdu používají jen loreal a na Dejvické-Kafkova zase Matrix. Invalidovna je super,že dělá od 8 do 19:00

Cituji sabulebambule: Prosím tě a kde tam jsou učnice?

Hned jak vyjdeš z metra tak naproti vidis budovu žlutě orámovanou tak vchod je napravo

arrow
profile_image
Marse
od 18. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Danda28
myslíš teda, že o vlasy se nemusím bát?
A jaké tam mají ceny přesněji? Na kolik by mě výše uvedená procedura (melír, barva) přišla? Mám husté vlasy po ramena. Díky

Cituji Marse: myslíš teda, že o vlasy se nemusím bát?
A jaké tam mají ceny přesněji? Na kolik by mě výše uvedená procedura (melír, barva) přišla? Mám husté vlasy po ramena. Díky

Nemáš se čeho bát,chce to přesně mistrové vysvětlit co požaduješ a klidně řekni,že chceš někoho opravdu šikovného. Ceny teď z hlavy nevím,ale žádná raketa to není,vyjde to o dost levněji než v salonech profi.

Marse
Nebo si tam zítra zavolej a oni ti řeknou ceny přesně

arrow
profile_image
Květik
od 3. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já chodím k učnicím. Navíc sestřenka letos právě končí. Účes mi už několik let dělá ona, a všichni obdivují. super barvu, melír i střih. Vůbec bych se toho nebála. Možná jsou pomalejší, ale já jsem spokojená!

arrow
profile_image
Marse
od 18. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak nikdo nepřidá svou trochu do mlýna?
Dnes jsem se byla podívat na tu Invalidovnu a probrat s kadeřnicí co a jak. Když jsem jí přednesla mou představu, že chci vlasy nejdříve promelírovat a po té nabarvit tak, aby to co nejvíce odpovídalo mé přirozené barvě, tek se ne mě dívala všelijak.
Melír jsem zvolila proto, že jinak mi barvy nechytají a tento postup mi byl doporučen i jinde. No a na té Invalidovně mi řekli, že je to blbý postup, že na melír barva nechytne, že dobré je to promelírovat samotnou barvou. Já se ale bojím, že melír barvou nebude ok. Co myslíte vy?

Marse
jaký máš vlasy?a jak je chceš? když uvidim obrazek tak ti řeknu co a jak

arrow
Neprodává v Bazaru

Efasor není stahovač, je to jen odstraňovač nežádoucích ODLESKŮ z vlasů! Aspoň tak nás to učili na školeních

Moje teta chodí k učňům na střih a barvu už asi sto let a je pokaždé spokojená Ale...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené