arrow
profile_image
Lucieta69
od 12. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit Mám tuto barvu vlasů(viz. obrázek 1)-ne úplně jako na obrázku, spíše více tmavší do hněda. Zrz bych chtěla pořád, sluší mi ze všech barev nejvíce, akorát bych chtěla nějakou světlejší (2.obrázek)
Můžete mi doporučit jak vlasy doma zesvětlit? A jestli to u zrz vůbec jde... Mě napadá koupit zesvětlovač a pak na to dát nějakou tu světlounkou zrz, jen jestli to jde..

Moc děkuji!

1.Barva, kterou mm

2.Chtla bych

Ahojky,
To mě zrovna taky zajímá.
Pořád nemužu natrefit na pěknou, světle zrzavou barvu. Buď to mám dočervena, nebo tmavší než na obrázku. A dávat každý měsíc litr za kadeřnici se mi zrovna nechce

A tuto jsi zkoušela?

arrow
profile_image
Lucieta69
od 12. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na KrásnéToulání:
Tuto ne, protože jsem měla ze začátku tmavší vlasy, tak jsem se bála koupit nějakou světlou, aby to chytlo právě

arrow
profile_image
Lucieta69
od 12. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ještě mě napadá napatlat na celou hlavu barvu na Ombré-ta zesvětluje...

arrow
profile_image
Srnkaaa
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lucieta69: To si tam můžeš dát normální odbarvovač ne? Na co kupovat zbytečně drahou barvu na ombré? Pokud teda myslíš tu novinku na ombré od Loreal...Vlasy si trochu zesvětli odbarvovačem a pak no dej tu Mango

Já bych na to asi hodila odbarvovač Blond rozhodně nebudeš Většina lidí má problém se zrzave barvy zbavit Třeba když se snaží odbarvit hnědé vlasy Pak bych na to kdyžtak hodila odstin který se ti líbí

Reaguji na Lucieta69: mám stejný problém....všechny zrzavé mi jdou do tmava Teď jsem namixovala tu novou Garnierku nejsvětlejší a druhá byla z německa....to sem asi neměla. Světlejší to je, ale ne zas podle mé představy. Jsem barvená od neděle....zkusím zas za tři týdny a koupím jen tu garnierku tady z české drogerie - je to ta 8.04 romantická blond, ale je to zrzavá. Zároveň zesvětluje. Tu Ferii jsem měla také. Podklad sem měla měděný, ale tmavší a výsledek byl měděno-červený tmavý. Zkrátka bych musela zesvětlit a pak ji nanést aby byl výsledek jako na obrázku.... nebo stáhnout stahovačem od B4....to alespoň vlasy nezničí.To ale nemám vyzkoušené. Černou to některým holkám stáhlo na hnědou....

arrow
profile_image
Lucieta69
od 12. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No právě, že samotného odbarvovače se bojím a nevím, který zvolit. A většina holek odbarvovač moc nedoporučuje...ta loreal ombre mi přijde šetrnější, ale zřejmě to bude všechno na jedno a to samé brdo.

Reaguji na Lucieta69: Odbarvovač nedoporučuju, budeš to mít flekaté. Zkus si koupit barvu v kadeřnických potřebách, zrzavou dle tvé představy a k tomu 6%peroxid. Tahle kombinace ti zaručí mírné zesvětlení a obarvení zároveň a to ty přesně potřebuješ.

arrow
profile_image
Lucieta69
od 12. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na wovel:
děkuju moc!

Reaguji na wovel: to mne nenapadlo....mám doma velké zásoby 9%....tak třeba přilít k barvě z drogerky

chjo, vy se chcete barvit na zrzavo, a já ji mám přirozenou barvu a nechci jí....ale je fakt, že v kombinaci se světlým melírem to vypadá dobře....neznám nikoho v mém okolí, kdo má stejnou barvu vlasů jak já

arrow
profile_image
Srnkaaa
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na luccykaplic: nechci ti kazit iluze, ale ve většině drogérkových barev je 9% peroxid, vyjímečně 6%...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji wovel: Odbarvovač nedoporučuju, budeš to mít flekaté. Zkus si koupit barvu v kadeřnických potřebách, zrzavou dle tvé představy a k tomu 6%peroxid. Tahle kombinace ti zaručí mírné zesvětlení a obarvení zároveň a to ty přesně potřebuješ.

O tom pochybuju. A určitě ne s 6% peroxidem.

Stahovač barvy a pak dát požadovaný odstín, nebo odbarvit celé a nebo hustě promelírovat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené