Ahoj holky,
na webu dlouhevlasy.cz jsem našla zajímavý recept na masku z hořčice,která se aplikuje pouze na pokožku hlavy 1x až 2x týdně a prý po ní díky prohřátí a vyživení rostou vlasy i o 10 cm za měsíc
Zní to teda zajímavě, tady je celý odkaz : http://dlouhevlasy.cz/pece-o-vlasy-rust/diy-horcic e-pro-dlouhe-vlasy.html
Co se týče mě, určitě chci vyzkoušet
Máte s tímhle už některá zkušenost?

arrow
profile_image
Lenka12345
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kdyby to fungovalo bylo byla by to paráda, ale počkám si až někdo přišpěje s vlastní zkušeností. Bála bych se, že mi to hořčičné semínko může "spálit" pokužku hlavy (ne jen prokrvit) a nakonec skončím plešatá Taky by mě zajímalo, jestli vlasy potom nezačnou dřív padat, přece jen každý vlas roste jen do určité délky a omezenou dobu, tak aby např. za 3 měsíce nezačly vlasy padat ve velkém.

arrow
profile_image
JanickaOvecka
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to budu muset vyzkoušet .-D Hned zítra poletím pro hořčičné semínko

arrow
Neprodává v Bazaru

Už bych do toho šla ale zarazilo mě to pálení hlavy, se toho bojím ;D Tak si počkám na názory ostatních .)

arrow
profile_image
B.a.r.č.a.
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to jsem taky zvědavá, počkám na někoho, kdo vyzkouší a pokud bude pozitivní reakce, jdu do toho!

arrow
Neprodává v Bazaru

50

Já ho už melu.

Jako za dva roky dva metry? Tak do toho rozhodně jdu.

Jsem na to sama zvědavá, hlavně to foto vlasů té slečny, co to praktikovala, mě fascinuje už mám koupené to semínko. Hned, jak bude volná chvilka, tak zkusím. Nejspíš zítra. Pokud bude zkoušet někdo dřív, nezapomeňte se podělit!

8-10 cm za měsíc?? To je délka, kterou běžně vlasy zvládnou růst za rok..... Jsem zvědavá na recenze..ale trošku bych se teda bála

arrow
profile_image
Gill175
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj a nevíte prosím kde to hořčičné semínko koupím?

arrow
Neprodává v Bazaru

50

Já už to mám na hlavě, ale hořčici jsem měla asi nějakou vyšeptalou, protože to moc nehřeje, jen trošičku. Zítra koupím nové semínko (snad seženu už namleté) a ve čtvrtek zkouším znovu

arrow
profile_image
JanickaOvecka
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Někdo psal, že v obchodě u koření.. viděla jsem ho i v prodejnách zdravé výživy

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zajímavé, že ta slečna i zázračně zhubla a změnila barvu vlasů. No pokud si tohle někdo chce dávat na hlavu, tak proč ne, já si olej s cukrem a hořčicí na vlasy fakt nedám.

Reaguji na bejbee:
barva vlasů je jiná kvůli blesku a nezdá se mi, že by byla nějak štíhlejší, jen nemá volné triko, spíš jestli je rozdíl ve fotkách jen měsíc nebo rok, těžko soudit ... holky jestli to funguje to by byla bomba

Reaguji na bejbee:
Nezdá se mi, že by to byl někdo jiný. Já když si fotím vlasy, tak je mám taky pokaždý jinak barevný záleží na světle. Ale ty konce mají stejný tvar na obou fotkách
A pokud dobře vidím, tak v pozadí je plot a na obou fotkách taky ten samý
No uvidíme, za pokus nic nedám, nemyslím si, že by mi kvůli tomu vypadaly vlasy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené