Zdravím Chci se nejdřív poradit s váma, protože nechci kvůli všemu hned volat gynekoložce. Beru antikoncepci Lunafem a od Pondělí mi měla začít týdenní pauza, nevím jak jsem mohla zapomenou ale právě v Pondělí jsem zjistila, že jsem si nevzala pilulky za Sobotu a Neděli. Hned jsem si obě pilulky vzala a normálně pokračuju v pauze. Ale dneska jsem měla nechráněný sex. Myslíte, že po zapomenutí bych mohla otěhotnět? Někde jsem se dočetla, že i po vynechání dvou pilulek bych měla být chráněná, ale i to, že jsem měla pokračovat v užívání bez pauzy, což jsem bohužel neudělala...moje chyba Prosím vás o rady, díky

S touto antikoncepí nemám zkušenost, ale mně se to stalo za 5 let s antikoncepcí tak 6x, že jsem si nevzala dvě a itak jsem měla styk a na výškrab jsem nemusela, ale náhoda je náhoda, za týden si pro jistotu udělej těhotenský test ať to popřípadě včas podchytíš

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no já bych teda volala gynekoložce, moc jistá si nejsem s tím jak to bude s následující ochranou...měla jsi začít pauzu v pátek, když už jsi sobotu i neděli zapomněla, a ne si pak zas vzít naráz nesmyslně dvě pilulky a zas pokračovat v pauze...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pokud je ta tvoje jednofázová, prášky jsi brát neměla a pauzu počítat od té soboty..
Jestli jednofázová je, tak bych doufala, že se mi do pátku rozjede menstruace a v pátek bych načala nové plato

To je dost blbý no

Cituji Dominique1: právě v Pondělí jsem zjistila, že jsem si nevzala pilulky za Sobotu a Neděli. Hned jsem si obě pilulky vzala a normálně pokračuju v pauze. Ale dneska jsem měla nechráněný sex.

Neb takto dochází k otěhotnění přes hormonální antikoncepci.
Polykat to jako lentilky se nevyplácí!

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Dominique1: v Pondělí jsem zjistila, že jsem si nevzala pilulky za Sobotu a Neděli. Hned jsem si obě pilulky vzala a normálně pokračuju v pauze. Ale dneska jsem měla nechráněný sex.

Bože. Když jsi v pondělí zjistila, že sis zapomněla vzít dvě pilulky, tak proč jsi dneska s klidným svědomím měla nechráněný sex? Tohle mi fakt hlava nebere.

Cituji Lady Flame: Bože. Když jsi v pondělí zjistila, že sis zapomněla vzít dvě pilulky, tak proč jsi dneska s klidným svědomím měla nechráněný sex?

Přesně to jsem chtěla napsat..

Cituji Laky: Neb takto dochází k otěhotnění přes hormonální antikoncepci.

Asi tak..
Pak slyším, jak někdo otěhotní přes HA a ve finále to zobe jak si vzpomene

arrow
profile_image
Sheala
od 28. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

dnes, 14:28:31 - Připojeno během spojování:
Vynechání dvou tableta HA

Dobrý den. V druhém týdnu jsem zapomněla vzít dvě pilulky antikoncepce. Začala jsem krvácet a teď nevím, jak postupovat dál. Mám udělat pauzu, nebo dál pokračovat v braní a jak? Děkuji za rady

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sheala: Na tohle nejde než říct než, že si máš přečíst příbalový leták.

arrow
profile_image
Sheala
od 28. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

podle letáku se mám poradit s lékařem a tomu jsem se nedovolala, tak se obracím na vás, protože by to chtělo řešit hned

arrow
profile_image
Rockabillová
od 31. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sheala: s toho si nic nedělej ja taky zapoměla teda ale jen jednu tabletku

arrow
profile_image
Sheala
od 28. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

tady nejde o to, že bych si z toho něco dělala, jen potřebuju radu, jak mám pokračovat v brání antikoncepce, utěšovat nepotřebuji

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Sheala: podle letáku se mám poradit s lékařem a tomu jsem se nedovolala, tak se obracím na vás, protože by to chtělo řešit hned

Protože omlázko je plné gynekologů/gynekologiček, ach jo...

Překvapivě se v sobotu v poledne klasickému lékaři nedovoláš...

arrow
profile_image
Sheala
od 28. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

to mám snad počkat do pondělí a až pak to začít řešit?

arrow
profile_image
HankaCake
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sotva to tady otevřu už vidím samé rýpalky
já teda nevím jaký postup je nejlepší, ale když se mi tohle stalo, udělala jsem pauzu, protože jsem se bála že budu různě špinit do konce plata. A navíc jsem někde četla že jak se spustí krvácení už není ochrana.
Takže za mě - pauza a pak pokračovat .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené