arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dobrý den, zajímal by mě názor kadeřnic, ať těch, které se prací živí nebo těch, které jsou stejně jako já pouze vyučené a pracují v jiném oboru. Jaká je šance se uchytit, když bych se k oboru ráda vrátila, ale všude kolem vidím spoustu zavedených kadeřnictví. Taky by mě zajímalo, jaké byly Vaše začátky, jestli jste s prací chtěli skončit a lidé si třeba po cca půl roce zvykli a začali chodit nebo se Vám dařilo již od začátku, a nebo naopak se to nezlepšilo s klientelou ani po delší době? Děkuji

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Nejsem kadeřnice, ale pracuji ve službách... Kadeřnictví je jako hub po dešti..holky si udělají kurz a otevřou v kočárkárnách... Ale kvalitních kadeřnic je bohužel pomálu.. Rozhodně pokud tě to bude bavit, budeš chodit na školení a půjde ti to..budeš svou práci umět prodat - což je strašně důležité..Osobnost kadeřnice.. zákaznice si tam chodí sednout, nechat o sebe pečovat a většina vypovídat...Pak nebudeš mít o klientelu nouzi...
Měli jsme v salonu buchtu po kurzu - šikovná, upovídáná...nebála se udělat zákaznici čoro na hlavě A klientka vždy odcházela spokojená...Šla na mateřskou a stěhovala se.. Komplet klientelu přenechala nové a ta jí dokázala do roka vypoklonkovat...Bohužel

A pokud se rozhodneš určitě by bylo lepší najít si salon, který má víc služeb - kosmetika, manikura,pedikura, masáže apd.. Tam se pak točí klientky...
Hodně štěstí...

ahoj taky jsem zkoušela se chytit téhož řemesla.bohužel jsem neměla odvahu a bála se, že lidem budu kazit účesy přitom vím o sobě, že bych byla šikovná.. a dneska si mě nikdo neveme pod sebe aby mě zaučil..všichni chtějí klientelu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené