arrow
profile_image
Pajinka282246
od 3. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím,
z brigády mi nepřišla výplata za prosinec, peníze odesílají kolem 15tého. Volala jsem do práce, moje vedoucí zavolala na účtarnu a tam ji řekli, že je výplata už dávno poslaná a zpět jim nic nepřišlo.
Tak teď po mně chtějí, abych jim přinesla výpis z účtu. Chtěla bych se zeptat, zda je to normální, přece jenom výpis z účtu je soukromá věc a člověk tam má své osobní a soukromé údaje.
Děkuji za odpovědi

Cituji Pajinka282246: že je výplata už dávno poslaná a zpět jim nic nepřišlo.

Překontrolovala jsi číslo účtu?

arrow
profile_image
Pajinka282246
od 3. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Efca: Jistě, ještě jsem to pro jistotu dávala překontrolovat i jiným lidem

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pajinka282246: tak chceš jim prokázat, že ti peníze nepřišly nebo ne? Tak vymysli jiný jednoduchý důkaz jak to přesně zjistit

Cituji Pajinka282246: Jistě, ještě jsem to pro jistotu dávala překontrolovat i jiným lidem

Já myslela, zda to vedoucí ověřila s účtárnou.
Jinak ten výpis není zas takový problém, ne? Jim ukážeš jen položky po 15.1.

arrow
profile_image
Pajinka282246
od 3. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na farahh: Chci, jen jsem se tady chtěla zeptat na ten výpis a ujistit se, protože jsem se s tím ještě nikdy nesetkala.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pajinka282246: nemají jinou možnost jak to v bance reklamovat nez dokázat, že peníze nepřišly kam měly

arrow
profile_image
Pajinka282246
od 3. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Efca: Z účtárny peníze poslali na číslo účtu, který mám napsaný na výplatní pásce-a to souhlasí, to jsem ještě kontrolovala i podle smlouvy s bankou, i podle internetu.
No, mně to není zrovna moc přijemný, ale tak když se nic jinýho nedá dělat

Cituji farahh: nemají jinou možnost jak to v bance reklamovat nez dokázat, že peníze nepřišly kam měly

Cituji Pajinka282246: Z účtárny peníze poslali na číslo účtu, který mám napsaný na výplatní pásce-a to souhlasí, to jsem ještě kontrolovala i podle smlouvy s bankou, i podle internetu.

Tak to je ok.
Mně už se stalo, že se účetní uklikla a peníze se jim nevrátily, protože se trefila na účet, který existoval

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych jim výpis ukázala. Pokud nechceš, aby viděli částky, není nic snadnějšího, než je tlustou fixou začernit. Stejně jako zůstatek na účtě.

arrow
profile_image
Pajinka282246
od 3. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A tak nevíte čím to může být, že mi nic nepřišlo?

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pajinka282246: nějaká chyba v bance, špatný přenos elektronického příkazu....cokoli. Bez tvojeho výpisu jako důkazu se zaměstnavatel nikam nehne.

arrow
profile_image
kalachakra
od 10. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Efca:

Já si naopak myslím, že řešit problém by měl zaměstnavatel. Pokud jste s člověkem, který zadává platby do banky, kontrolovali číslo účtu, ale peníze nedorazily, tak by podle mého měl někdo od nich zkontaktovat banku a ta by měla zjistit, kde teda ty peníze jsou. Myslím, že výpis z účtu je opravdu soukromá věc... Dokazují se spíše věci, které se staly, ne obráceně, to jde hůř...

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kalachakra: Dokazují se spíše věci, které se staly

no však právě
Dokazují se spíše věci, které se staly -
co se stalo? peníze nepřišly
jak se to prokáže? na účtě nějsou
důkaz? výpis z účtu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené