arrow
profile_image
croe
od 15. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, přemýšlela jsem že bych na léto někam odjela, lákalo by mne USA ale nevím jestli na něj už není pozdě, popřípadě nevím přes co jet a také hledám někoho kdo by se přidal....Máte nějaké tipy popř. jsou nějaké zájemkyně na spolu-vycestování?

arrow
profile_image
Pucmelinka
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já to měla poprvé přes tuhle agenturu: http://www.apex-foundation.org a pak už jsem si to zařídila sama a agentura mi jen vyřídila pracovní povolení... Ale doporučuji, vše bylo ok...

arrow
profile_image
AJUSHkax
od 25. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych se přidala určitě, jen moje angličtina není zrovna skvělá . Nějaké tipy na agentury mám (četla jsem hodně podobných diskuzí) ale záleží jakou práci by jsi chtěla dělat (jestli animátorku, číšnici, pokojskou apod..)

arrow
profile_image
croe
od 15. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak asi nejspíš někde v hotelu i když nebojím se žádné práce, všechno se dá nějak zvládnout ale angličtinu také nemám bůhví jakou a obzvlášť tu americkou angličtinu, jela bych i tak strašně ráda....

arrow
profile_image
Didonka
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky bych se přidala jen mohu na 2-3 měsíce a nevím zda to není málo?

arrow
profile_image
Pucmelinka
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, s anglinou se nebojte, pokud zvládáte aspoň základy, tak by to mělo být ok... Tam se pak rozmluvíte... Zařátek bude těžší, ale dá se to, pak už je vše ok...

arrow
Neprodává v Bazaru

Také bych hned jela kdyby to někdo zařídil?

Juuu muj sen, taky bych jela, ale bojím se... Nejlepší je pokud tam někoho někdo zná a může jet za ním...
Párkrát už tu taková diskuze byla, ale nevím jestli se holky nakonec dohodly...

arrow
profile_image
croe
od 15. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych se toho nebála holky, jak tu říkala Pucmelinka, angličtina se doladí časem, nejhorší krok je rozhodnout se, pak už se jen vybere agentura a pozice popřípadě místo kam se chce jet a doladí se formality. Nejhorší na tom celém je vymyslet co si sebou zabalit.... takže kdo do toho se mnou jde? Znám hodně lidí co tam bylo, jeli tam poprvé a vše naprosto v pohodě...chce to jen se nebát Jen už je nejvyšší čas to začít zařizovat...

arrow
profile_image
AJUSHkax
od 25. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na croe:
Když nepojedu sama někam do ciziny tak se nebojim . Jinak záleží od kdy by jste chtěli jet - já budu moci asi tak od půlky června nejdřív asi do října..

arrow
profile_image
Pucmelinka
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na croe: máš pravdu, to balení bylo zajímavý... První rok jsem absolutně neměla ani tušení, co si mám s sebou vzít, jaký tam bude počasí a tak... Zpátky jsem si musela kupovat jeden loďák navíc, abych vše sbalila, nakupovala jsem jako divá... Další rok jsem tam jela s poloprázdnou taškou, už jsem věděla, že nemá ceu toho tolik tahat...
Třeba přes apex si můžš vybrat i práci, na stránkách mají nabídky... Ale když jsem tam letěla poprvé, tak mi práce byla přidělená, ale měla jsem štěstí... Ale to změnili...

arrow
profile_image
partyanimal
od 8. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky bych jela, USA je můj sen! Ale nestojí to moc peněz?!

arrow
profile_image
AJUSHkax
od 25. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na partyanimal:
Co sem tak koukala tak do USA se na brigády moc nejezdí (hodně stojí jenom letenka + ještě kapesné atd) ale je to taky můj sen! Já bych tam ale vydělané peníze hned utratila, tak nevím, jestli mám nějakou brigádu hledat vůbec tam

arrow
profile_image
Pucmelinka
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

první rok mi to vyšlo asi na 60000 Kč-1200 dolarů poplatky (to byl dolar za 23 Kč), 16000 letenka a zbytek kapesné... Ale vrátilo se mi to-a to jsem dost nakupovala a cestovala... Záleží, na jak placenou práci narazíte...

arrow
profile_image
croe
od 15. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no kamarádky byly letos v létě a vyšlo je to na 35 i s letenkou přes student agency

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené