Ahoj, chtěla bych začít s nějakým domácím bělením zubů ale nemůžu si vybral mezi těmito dvěma výrobky. Není zde někdo, kdo má zkušenosti s oběma a poradil mi, co zabírá lépe?

arrow
profile_image
Kkkristie
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kamarádka používala white pearl a zoubky má opravdu běloučký a to kouří a pije kávu,výsledek je velmi dlouhodobý...

Zkoušela jsem white pearl. Trochu zklamání, čekala jsem víc

arrow
profile_image
ángel
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zkoušela jsem oboje, a za mě jednoznačně white pearl.

Reaguji na Badunka: AHojky zrovna jsem tu četla téma o páskách Crest a docela si to vychvalovali, více než White Pearl..tak se zkus schválně mrknout p.s Tu White Pearl měla moje ségra a párkrát jsem to taky zkusila, ale nic moc, ten gel v tý puse, je to docela nechutný a nikdy jsem to nevydržela tu půl hodinu nebo jak dlouho to tam má být..

arrow
profile_image
betuska224
od 2. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Bacilek: Zkoušela jsem white pearl

A kolik tě prosímtě stála?orientačně

arrow
profile_image
Kkkristie
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak myslí,že to je jak s veškerou kosmetikou každému sedne něco jiného..používám obyčejný bělící pudr za 100 Kč z lékárny a jsem maximálně spokojená a to kouřím a zoubky jsou bílé

Reaguji na Kkkristie: bělící pudr? To jsem nezkoušela a ani neslyšela..a jak se to jmenuje? a je to fakt dobrý? Já právě chtěla ted začít používat ten kokosový olej, prý že to taky funguje..

arrow
profile_image
Kkkristie
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na misulkazem: info je na www.krasnyusmev.cz jinak ten pudr se jmenuje WP SMILE...za ty peníze je to fakt super

Reaguji na Kkkristie: už jsem si to proštudovala , dekuju A jestli se můžu zeptat používala jste to každý den a stačilo Vám jedno balení na to aby to bylo opravdu poznat?

arrow
profile_image
Kkkristie
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na misulkazem: Každý den 2krát místo zubní pasty a tak za týden jsem měla zoubky bílé...je to prostě pasta ve formě pudru co velmi viditelně vybělí zoubky

Reaguji na Kkkristie: Juuu to zní velmi dobře Tak to se hned zajdu zeptat do lékárny, snad to tam budou mít a když ne, tak to objednám z té stránky..Tak fakt moc děkujuu

arrow
profile_image
betuska224
od 2. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kkkristie: A máš tento pudr Freshsweet nebo Fluor+

arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Používala jsem WP i Crest Supreme, to druhé jednoznačně vede. Daleko lepší aplikace a výsledky jsou rychlejší a viditelnější, alespoň v mém případě to tak bylo. Pudr jsem nikdy nezkoušela, ale četla jsem, že docela hodně ničí sklovinu, proto se pro bělení moc nedoporučuje.

arrow
profile_image
Janka_S
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já jsem používala white pearl a za mě toto

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené