arrow
profile_image
Dadulkaa
od 5. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prosím, barvíte se někdo touhle barvou? Nechytá do žluta? Moje vlasy jsou klasická "myšina" s odrůstajícím melírem, chtěla bych je blond, ale ne moc světlé, zkrátka něco přirozeného Prohledala jsem net a bohužel recenze na tyhle odstíny jsem nikde nenašla Neraďte mi, prosím kadeřnici!
Budu vděčná za každý postřeh a samozřejmě fotky jsou vítány

wellakolestonperfe.jpg

takové barvy, které nejsou z drogerky, většinou chytají, tak jak mají..takže bych se nebála.. PS: Líbí se mi ten světlejší odstín

arrow
profile_image
Dadulkaa
od 5. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na calipsso: Děkuji za názor! Mně se taky víc líbí ten světlejší odstín. Barev z drogérky už se bojím, nemám s nima dobrou zkušenost Já vím, že by bylo nejlepší zajít ke kadeřnici, ale zrovna se mi nehodí tam nechat cca tisícovku

tak si vyber tu barvu a k tomu oxidační činidlo namíchej si to jak je v obalu uvnitř napsáno nebo zvenčí a doma..taky si kupuju barvy pro kadeřnice..z drogerky už nechci ani vidět.. Kukni se na barvy Oro therapy, mají krásné odstíny a opravdu chytají jak mají. a vlasy jsou nádherné po těch barvách

arrow
profile_image
Dadulkaa
od 5. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na calipsso: Díky za tip Tyhle barvy neznám, juknu na ně.

není zač, napiš pak jak to dopadlo

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na calipsso:
Můžu se zeptat, kde ty barvy kupuješ? Je nějaký eshop, kde se dají koupit bez IČ?

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dadulkaa:
To ano, sama nakupuji na netu, ale Majirel. Zajímala mě ta barva Oro therapy, která na netu moc není.

arrow
profile_image
Dadulkaa
od 5. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lentilkah: Aha, já to nepochopila Tak to ti neporadím, taky jsem ty barvy nikde nenašla.

arrow
profile_image
Dadulkaa
od 5. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na calipsso: Tak jsem si objednala 9/1 s Welloxonem 9% a na pramínku vyzkoušela, moc mi to vlasy nezesvětlilo. Pak jsem teda nabarvila 10/1 s oxidantem 12% a ani teď nejsem spokojená, u kořínků to mám do žluta. Jsem docela zklamaná, myslela jsem, že mě profi barva nazklame a navíc mě zaráží, že popelavý odstín je žlutý a to opravdu nemám svoje vlasy tmavý. Nechtěla jsem platinu, ale něco přirozeného a zase to nevyšlo. Koupila jsem si Casting Gloss 1021 a přemýšlím, že si to plácnu na ty kořínky, jenže se bojím, že budu bílá, což mi nesluší. Docílit hezké blond barvy je u mě asi nemožné

arrow
profile_image
Dadulkaa
od 5. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jdu ještě poreferovat Konzultovala jsem barvu Koleston se svojí kadeřnicí a ta mi řekla, že ten 12%ní oxidant "požral" víc toho odstínu v barvě, proto jsem ty vlasy měla dožluta. Doma mi zůstal Koleston odstín 9/1 a Welloxon 9%, tak jsem té barvě dala ještě šanci a nabarvila s ní odrosty. No a výsledek mě mile překvapil, na hlavě mám hezkou blond a jsem spokojená

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené