arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s pěnovým tužidlem Wella high hair curl. Myslím jestli opravdu jsou vlasy díky němu a difuzéru o tolik vlnitější. Mám vlasy trochu vlnité, žehlím je, ale chci i nějakou změnu a difuzér by měl udělat takove pravidelnější vlnky.

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Michaela18
Já ho mám. Myslela jsem si, že je ok, ale pak jsem náhodou místo něj použila normální tužidlo wella HH, a výsledek byl úplně stejný
Myslím, že vlasy budu mít podobné těm tvým, trochu vlnité, ale tak nějak blbě, musím používat přípravky a vlasy nemůžu nechat jen tak volně uschnout bez ničeho.
Určitě neprohloupíš, když si ho koupíš, nějaký efekt tam určitě bude, ale kvalitní "necurl" tužidlo ti se stejným postupem udělá asi velmi podobnou službu.

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo já to taky nemůžu nechat jen tak voně uschnout, to by byl děs . Asi si ho poridim

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale rozhodně se to bude lišit od těch drogérkových. Ty jsou šílené, slepí vlasy a vlastně nic moc neudělají

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Michaela18
Tak to určitě. Ale u vlnitých vlasů je myslím ještě důležitější péče. Měla by být hodně hydratační, aby vlasy nebyly suché a vlnky nepůsobily chemlonovým rozlétaným dojmem, ale byly pěkně uhlazené a lesklé.

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak dneska jsem si tu pěnu koupila, tak jsem zvědavá na výsledek .

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Michaela18
A jak jsi spokojená s tou pěnou vlastně?

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ta pěna je fajn, ale tím, že mám drogérkový šampon za 80 Kč, tak ten výsledek nebude tak ok . O koupi toho šamponu od welly uvažuju už dlouho, takže to risknu

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Začala jsem používat jen ten šampon a potom takové neoplachovací sérum od Welly sp, ta pěna ty vlasy příliš slepovala a teď jsem s výsledkem spokojenější .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené