arrow
profile_image
taparka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, chodím do solária minimálně tři roky ( samozřejmě mimo léto). Nikdy jsem neměla problémy s nějakým exzémem nebo vyrážkami, chráním se krémem a chodím maximálně 2x do týdne..Ale za poslední tři návštěvy v soláriu, se mi vždy po slunění udělala vyrážka na dekoltu, šíleně to svědí, mám to rudé a jakoby bílé pupínky ( jakoby malé půchýřky) Dokonce mě už svědí i čelo...Nevíte co s tím? Je mi divné, že nikdy jsem nic podobného neměla a teď z ničeho nic toto.... Děkuji za odpovědi

a nechodíš tam teďkom častěji? Mě se to taky stávalo, ale ubrala jsem na minutách (samozřejmě až potom, co se to vyléčilo) a od tý doby dobrý.

Třeba změnily prostředky, kterými čistí a dezinfikují solárko. Může tě to dráždit.

Může to být reakce na UV záření. Doporučovala bych tam nějakou dobu nechodit.

Taky se mi to stalo, chodím no spíše chodívala jsem pravidelně celkem do dvou solárních studií, nikdy předtím jsem neměla pupínky ani nic podobného, a jednou jsem zašla do nejmenovaného studia v jednom obch.domě, a řekla jsem si poprvé a naposled, dle mého to měla obsluha špatně vyčištěné, nebo mě ten prostředek podráždil

arrow
profile_image
taparka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Obsluhy jsem se ptala, jestli nezměnili dezinfekci a prý ne - do toho solária chodím nejméně půl roku...Hlavně dřív jsem byla takový pošuk, co chodil i ob den , ale ted opravdu jen jednou týdně...zkoušela jsem změnit krémy i na míň minut a po pár hodinách zrudnu a začne mě to svědit...Ach jooo...napadlo mě ještě jít na kožní, ale už předem vím, jak milují doktoři solárium

arrow
profile_image
taparka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Perlicka
A za jakou dobu ti zmizela ta vyrážka? Já vždycky druhým den už to mám pryč..

ty jo tak to by jsi asi měla fakt na čas přerušit a pak zase začít, je docela možný, že už to tvá pokožka nezvládá a potřebovala by na chvíli oddych

arrow
profile_image
taparka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Caramella
Tohle jsem přesně slyšela od přítele že už má moje tělo as toho dost a začíná protestovat..Dneska jsem tam byla na zkoušku opět, bez krémů, sama jsem si vyčistila solárko a znovu už se drbu....takže opravdu si dám asi pauzu a nebo zkusím jiné...

U mě takhle začala tzv. solární dermatitida (alergie na sluníčko) - nikdy mi to problémy nedělalo a pak pupínky, šíleně to svědilo a vypadalo jako kopřivka. Doporučení kožařky - nechodit do solárka a na sluníčko chodit málo + se hodně mazat vysokým faktorem...

arrow
profile_image
taparka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sierral
Tak přesně toho jsem se bála...vystihla jsi to úplně přesně, z ničeho nic zarudlá místa, svědí to a vypadá to jako kopřivka...ovšem druhý den to mám pryč. A opravdu dodržuješ to co ti doporučila kožařka...Bez solárka se obejdu, ale abych byla i málo na sluníčku, tak to néééé

arrow
profile_image
Miska
od 21. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lunita: Třeba změnily prostředky, kterými čistí a dezinfikují solárko. Může tě to dráždit.

Já jsem nedávno změnila solárko a vždy když jsem přišla domů, šíleně mě pak svědilo celé tělo, a to pokaždé když jsem tam šla. Tak chodím jinam a už je to v pořádku. Asi bych doporučovala počkat až to přejde a pak jít párkrát do jiného solárka a uvidíš. Kdyby to nepřešlo tak bych určitě zašla na kožní.

Taky mě,bohužel trápí sluneční alergie.Na solárko chodím pravidelně,už hodně let,tam problém nemám,kamarádka chodí na stejné,a má vyrážku na čele,ale chodí častěji a na více minut.Já mám problém se sluníčkem.Měla jsem od kožní léky,ale ty nepomáhaly.Pak mi doporučila krém DAYLONG a ten je skvělý,nedám na něj dopustit.Pro děti používám faktor 30,pro sebe 16(ale jsou na výběr s nižším i vyšším).Jen je opravdu třeba dodržet návod a namazat se minimálně půl hod,než jdete na sluníčko nebo do vody.Můžu říct,že od té doby nemám problém a můžu být na sluníčku,klidně celý den.Doufám,že pomůže i některé z Vás.

arrow
profile_image
natasha corelli
od 15. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taparka
Být tebou, jdu ke kožní tak jako tak, dá ti mastičku a řekne ti, jak postupovat dál, jak dlouho si dát přestávku, nebo třeba doporučí jen sluníčko a solárko už ne...uvidíš. Taky mi něco podobného v solárku naskákalo, šla jsem hned ke kožní a jsem ráda.

Cituji Luška: Pak mi doporučila krém DAYLONG a ten je skvělý

Asi záleží jak komu sedí. Já jsem se po něm na dovolené pěkně osypala. Nemohla jsem ani vylézt na sluníčko a všude po těle jsem měla červené fleky. Potom jsem si koupila obyč Garnier a bylo to v pohodě. Předtím jsem nikdy neměla alergickou reakci na sluníčko, až v kombinaci s tímhle krémem.
Ale jinak si ho ženské taky hodně chválily i na jiných fórech.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené