arrow
profile_image
katrinka
od 8. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nechce se mi letos podporovat předražené obchody u nás a tak prosím o tipy na povánoční nákupy v Německu, Rakousku, Polsku. Myslím, že ceny budou příjemnější. Ježíšek by přinesl jen penízky, tak kde je nejlépe utratit

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já už mám na 8. ledna naplánovanou cestu se sestřenkou do Drážďan, plánujeme den plný nákupů Uvidíme, jestli se to vyplatí, jedeme tam poprvé.

arrow
profile_image
Kattia
od 26. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

saigonek
Já se chystám s kámoškou taky do Drážďan, ale asi v sobotu 9. ledna, o víkendu seženeš levně jízdenku na vlak
Už jsem tam jednou byla a super, hezký město a obchodů je tam hafo, samostatně i v nákupních centrech. Snad to nebude už moc přebrané. Po Vánocích t slevy předpokládám teprve začínají a po Novém roce by mohly být ještě větší. Se těšim

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kattia
No tak to ráda slyším, že je to tam dobré! Já se už také nemůžu dočkat, moc se těším. To abych si s sebou vzala krosnu a kufr Nevíš prosím Tě, jestli je tam něke i obchod Abercrombie&Fitch?

Také plánuji cestu do zahraničí na nákupy. Nevíte kolik stojí jízdenka z Prahy do Drážďan? A je vlak. nádraží někde v centru nebo poblíž? děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jedna cesta prý stojí 500,-, takže dohromady 1.000,-.

arrow
profile_image
Kattia
od 26. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji saigonek: Nevíš prosím Tě, jestli je tam něke i obchod Abercrombie&Fitch?

To netuším. Krosnu si určitě vezmi!

Pokud jedete v sobotu, lístek z Prahy se dá sehnat pro dva lidi za 250,- tam i zpět. Vyzkoušeno. Je to jízdenka SO-NE a k tomu DB (Deutsche Bahn). Platí ale jen na osobáky a spěšné vlaky, takže jsme to jeli přes 4 hodiny asi s třemi přestupy. Pak je ještě za 500,- tam i zpět pro dva, ale nevím přesně jaká. Platí pro víc vlaků, takže je to rychlejší. V neděli nejezdit, všude zavřeno

Lunita
Nádraží je kousek od centra, tak 5 minut ani ne. V Drážďanech dojdeš pěšky všude, obchody i památky (Zwinger...) jsou blízko u sebe.

arrow
profile_image
Kattia
od 26. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tady o těch jízdenkách...

A tady o nákupech

Cituji saigonek: Nevíš prosím Tě, jestli je tam něke i obchod Abercrombie&Fitch?

Abercrombie má v Evropě pouze dva obchody a to v Londýně a Miláně. ale jde objednat online, to asi víš.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kattia
Moc děkuji za info!
Dají se tam fakt pořídit lepší věci než u nás?

guccissima_babe
To vím, že se dá objednat online z Abercrombie, netušila jsem ale, že mají pouze dva obchody?

arrow
profile_image
Kattia
od 26. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

saigonek
Těžko říct, asi jak kde, já tam byla v obchodech, kde nakupuju i v ČR (Tally Weijl, New Yorker...) a je to podobný. Ale v těch eurech se líp utrácí, někde to vyjde i na míň v eurech No a řekla bych, že prodavačky jsou milejší
A kosmetika vyjde levněji než u nás, koupila jsem tam parfém Ch. Aguilera v přepočtu za 450 a tady stojí 650 A to nebyl ve slevě.

arrow
profile_image
katrinka
od 8. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Díky za názory, my bychom jeli autem, nakoupit nějaké hadříky a případně botičky, tak by to chtělo obchoďák typu Paládium, Chodov. Mám moc ráda malé obchůdky, ale při takovéto nakupovací akci je lepší, když je všechno pod jednou střechou. Našla jsem odkaz na Parndorf v Rakousku, ale to Německo by bylo blíž, kdyby někdo věděl kam.

arrow
profile_image
Pegy
od 10. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, plánuju po Vánocích nákupy ve Vídni - nevíte někdo, prosím, kdy přesně začínají v Rakousku povánoční, resp. lednové, slevy? Díky.

arrow
profile_image
laskapar
od 20. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tuhle sobotu jsme byli v Dráždanech a dá se tam super nakoupit...Džíny jako G-star, Energie a Diesel tam stojí kolem 100 euro a to nejsou ve slevě...takže oproti cenám v Praze je to uplně super. Chcem tam jet na konci ledna, doufám, že ještě slevy budou

Drážďany určitě doporučuju, někdy se dají sehnat věci za dobré ceny i u nás v Heidelbergu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené