arrow
profile_image
myska
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dostala sem od přítele prstýnek, s větším kamínkem uprostřed, bohužel je mi trošku větší protože mám úzké prsty ,a zmenšit nejde ( ve zlatnictví mi řekli, že to nedoporučujou, že by to prstynek nemusel přežít) . Babička mi řikala o něčem silikonovem, co se nasadi na prstnek zezadu, a tim to vlastně upevní k prstu, ať nepadá.
Nevíte, co myslí? Nemáte nějaký tip, jak to udělat, aby držel?

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky bych ocenila tip, od přítele jsem dostala krásný ale na mé dětské prstíky nesedí:/

arrow
Neprodává v Bazaru

85

v zlatníctve predávajú také placky alebo ti tam môžu zvnútra nataviť také dva bobky ktoré ho zmenšia a zároven zabránia pretáčaniu

já ho většinou "zarazím" nějakým menším prstýnkem, nějaký decentní menší tenký kroužek prostě navléknu před něj, aby mi nepadal.. ale to se asi nehodí ke každému

arrow
profile_image
Hani05
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Našla jsem tohle, ale moc se mi to teda nelíbí Asi by mi to na tom prstu "překáželo"

arrow
profile_image
myska
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tyjo to je zvláštní, asi dost nepohodlné ale děkuji za tipy!

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na myska:
Vyměnit nebo prstýnek zajistit ještě jiným prstýnkem

http://www.ebay.com/itm/Two-Red-Flipper-Rubber-Rin gs-smaller-3-8-x-1-1-2-/140474399526?pt=LH_Default Domain_0&hash=item20b4ed3b26
Když si dobře vyměříš rozměry, tak se pod prstýnek dávají takovéto gumičky, co mu zmenší objem a nejsou vidět jak to v odaze výš (a asi ani moc cítit). Je to ale spíš pro tlustší prsten, na úplně tenké jsem to neviděla a asi by to bylo viditelné.

arrow
profile_image
martickad
od 8. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řešila jsem po Vánocích stejný problém, dostala jsem prstýnek s velkým kamínkem uprostřed a malými po obvodu a nikde mi ho zmenšit nechtěli, nakonec jsem to zkusila tam kde byl koupen a najednou to šlo. I sama paní mi tam řekla že ostatní tohle dělat moc nechtějí, šmejdi Takže bych to zkusila v původním obchodě.

arrow
profile_image
Elluska
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky bych to zkusila v původním obchodě, případně u nějakého šikovného zlatníka. Též jsem měla takové prstýnky a nakonec se vždy někdo, kdo je zmenšil, našel . A taky doporučuji nechat si u něho zkontrolovat uchycení kamínku.

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, mě ho přítel zmenšil tak že ho nařízl vespod,na te obruči, zabrousil konce a ty stáhl k sobě. sice pak byl vespod jakoby přerušený ale sedí pevně, a když ho chci sundat, jde to s mýdlem v klidu. Ale je zásnubní a tak sem ho chtěla na pevno. Chce to sikovnýho chlapa a taky ti nesmí vadit že je přerušený, nicméně to není skoro poznat.

Reaguji na gumidek: Jéé to chci jak se to dá objednat? Já mám široký zlatý prsten s rubínem a nemohu nosit, byl koupený v Řecku a tady mi ho nechtěji zmenšit.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky a není lepší ten prstýnek raději vyměnit za menší velikost? Také jsem od bývalého přítele dostala větší prstýnek, tak ho šel normálně vyměnit a žádný problém

arrow
profile_image
egna
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

a nebo si udělejte doma ze silikonového ramínka do podprdy či z jiného silikonu tohle http://www.blancheporte.cz/protiskluzove-krouzky-n a-prstynky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené