arrow
profile_image
vomeleta
od 26. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, dcera začne chodit za týden do tanečních a pořád neví s kým bude tančit, já do tanenčních nechodila takže nevím jak to chodí při výběru partnerů. Prosím napište jak to bývá jestli si vybírají kluci své partnerky nebo naopak. Děkuji.

U nás to bylo tak, že jednou si vybírali kluci, podruhé holky a prostě se to takhle střídalo.. většinou už jsme ale každý měli dohodnutého partnera, kterého jsme si vybírali tak nějak po celou dobu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Katt: každý měli dohodnutého partnera, kterého jsme si vybírali

my taky

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na vomeleta: Jasně, mistr prostě řekl: a te´d pánská volenka - pánové, vyzvěte dámy k tanci a pak naopak. Těch dámských volenek je mnohem míň ale. Jinak až se tam seznámí, tak už většinou ten pár často tančí spolu, když jim to spolu jde a rozumí si a často taky už pak spolu tančí na věnečku jako partneři a i na závěrečné.
Taky bych se vrátila do tanečních, byla to docela sranda, jaký jsme byli kopyta, ale hodně jsme se nasmáli.

arrow
profile_image
de_la_magorissima
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MissSteamy: Cituji Katt: každý měli dohodnutého partnera, kterého jsme si vybírali

my taky

To stejné bylo i u nás. Nedomluvených tam bylo asi 10 lidí ze 150, takže ty holky moc výběr neměly, navíc jich bylo víc než kluků. Když na někoho partner nebo partnerka nezbyla, tak se to řešilo pomocí náhradníků (lidí, co do tanečních už chodili, ale strašně je to bavilo, tak si to opakujou).

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Katt: U nás to bylo tak, že jednou si vybírali kluci, podruhé holky a prostě se to takhle střídalo

U nás to bylo taky tak

Cituji Katt: většinou už jsme ale každý měli dohodnutého partnera, kterého jsme si vybírali tak nějak po celou dobu

My jsme se sice mohli jakoby zapsat s nějakým partnerem, ale oni si na to dávali pozor a hodně nás střídali a protože nás bylo asi 10 holek navíc, tak pořád některé seděli a bylo jedno, jestli tam měli stálého parťáka nebo ne

U nás se hlásí do tanečních i předtanečních už v párech, takže tenhle problém odpadá. Ani dámská, ani pánská volenka se nekoná, partneři se mění jen při mazurce, díky bohu.

arrow
profile_image
AnarchistCatOwner
od 5. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U nás byla většina lidí předem domluvená, ale taky tam bylo dost těch, kteří tam šli bez partnera. Na začátku jsme se shromáždili po stranách sálu naproti obě - kluci na pravé straně, holky nalevo, po nějakém tom úvodu byla vyhlášena pánská volenka, takže kluci se zvedli a spěchali si vybrat ty nejhezčí holky Ty zadané odmítly s tím, že už někoho mají, a po chvilce hledání se nakonec vytvořily páry, které už takhle většinou zůstaly do konce tanečních. Po přestávce byla zase dámská volenka, ale to už si všechny slečny šly pro své předchozí tanečníky a nevybíraly si nové.

arrow
profile_image
finnchel
od 15. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U nás šla většina do tanečních bez partnera, první hodinu řekl mistr "Pánové, zadejte se". Hodně holek pak tančilo s jejich první partnerem. Dámská volenka byla opravdu jen párkrát, bohužel.

arrow
profile_image
Martinoslava
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bydlím na menším městě, kde nás v tanečních bylo. My tam šli společně jako třída, ale nikdo z nás nebyl domluvený na tom, že s někým bude tancovat. A bylo tam plno dalších lidi, kteří tam šli sami. Pro mě chodili i cizí kluci, který jsme viděla poprvý. je to skvělá šance poznat jiný lidi takhle zpětně to byla fakt sranda

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je asi u každých tanečních jinak. My jsme to měli tak, že kluci stáli v jedné řadě, holky v řadě proti nim, mistr zavelel ,,Pánové, zadejte se" a kluci vyběhli a kdo koho ulovil, toho měl na další tanec. Vždycky asi po dvou tancích se to dělalo znovu. Výjimečně bylo ,,Dámy, zadejte se", ale ono to vyšlo nastejno. Na trvalé partnery jsme to určitě neměli.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji finnchel: řekl mistr "Pánové, zadejte se"

Koukám, že jsme měly asi stejného mistra.

arrow
profile_image
Budizkevsemu
od 26. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kajess: U nás se hlásí do tanečních i předtanečních už v párech, takže tenhle problém odpadá. Ani dámská, ani pánská volenka se nekoná, partneři se mění jen při mazurce, díky bohu.

To, že zůstává pouze jeden partner na celý taneční neni dobrý. Aby se člověk naučil tancovat, na to je lepší prostřídat víc partnerů, klidně deset během tanečních, o což mistrům tou opakovanou volenkou/rošádou taky jde, aby si jeden pár nepěstoval dokola ty samé chyby. Člověk si musí říct, jestli se chce naučit tancovat nebo jen chodit s někým do tanečních.

arrow
profile_image
Anietish
od 18. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U nás teda nikdo domluvený předem nebyl .. Normálně nám řekli, jestli je pánská nebo dámská volenka a šlo se Jenže.. bylo nás tam asi 100 holek a 9 kluků, takže jsem chodila rovnou pro kamarádku

Já šla tenkrát do tanečních s mým přítelem, takže jsme tančili pořád spolu. A když mistr řekl "Pánové, zadejte se", většina kluků běžela k předem vybraným partnerkám. Dámy si vybíraly méně často. A pánové taky postupně odpadali, jednak vždy v průběhu večera se někteří kamsi vypařili a také v rámci celého kurzu na ty hodiny v druhé polovině kurzu chodilo míň kluků. Což je blbý, protože většinou je vždy v tanečních kluků nedostatek i tak. Takže některé dívky musely někdy zůstat sedět.

Cituji Anietish: bylo nás tam asi 100 holek a 9 kluků, takže jsem chodila rovnou pro kamarádku

V takovém složení otevřeli taneční? Co vím, tak všude se snaží mít takřka stejný počet dívek i chlapců, před začátkem kurzu se většinou mohou přihlásit už jen chlapci, kterých je nedostatek.

Cituji Budizkevsemu: To, že zůstává pouze jeden partner na celý taneční neni dobrý. Aby se člověk naučil tancovat, na to je lepší prostřídat víc partnerů

To s Tebou naprosto souhlasím. Já když poprvé tančila s jiným partnerem o pár let později, byl to úplně jiný pocit A najednou mi to šlo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené