arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, koupila jsme si rifle v Mangu, ale mám je asi o 2 čísla větší. Měla jsme je 2 krát na sobě a jsou jednou prané. Myslíte, že půjdou ještě vrátit? Jsou koupené před 5 dny.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ne

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pavla22:
proč?

Rifle co mi jsou o dvě čísla větší bych zaprvý ani nekupovala....po použití a vyprání určitě vrátit nepůjdou Leda, že by měly pořád všechny cedulky a nebylo to poznat

Reaguji na lulu0509: Ty by sis pak chtěla někde koupit džíny, který si někdo doma vypral ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Berusska:
mám cedulky i tašku, nevím jestli by to poznaly...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Berusska:
akorát jsme jen odstřihla takovou tu cedulkuj ak tam bývá našitá, byla tma jen velikost

Reaguji na lulu0509: A ony se zvětšily po tom vyprání, jakože to chceš reklamovat, nebo sis je koupila s tím, že jsou ti větší?

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lulu0509: Myslíte, že půjdou ještě vrátit?

A z jakého důvodu bys je šla vrátit?
Reklamace to nebude a vyprané nošené džíny jen proto,že ti jsou velké ti zpět asi nevezmou.
Ale běž to zkusit,uvidíš sama.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Berusska:
no já věděla, že je mám větší, ale po jednom dni nošení mi uplně plandaly. Tak bych je chtěla vrátit, že mám špatnou velikost, ale to asi nepůjde no.

tak to určite ne mna by ani nenapadlo vracať už opraté zboží... keby ho mam doma zavesené v skrini originál s visačkami tak to neni problem, skoro všade vymenia velkosť za velkosť ale už nosené?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na rusalka1:
tak nevím co stím mám dělat.... vždycky se unáhlím s koupi a pak lituju.

skus ich predať cez net, mne sa tiež sme tamstane,že sa ori nákupoch nechám uniesť mylsim,že sa to sem tam stane každému skus ich hodit tu do bazarku alebo aukro... sice budes tratová ale lepšie ako nič

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na lulu0509: Jde to. Jestli máš účet i cedulky.

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji rusalka1: mna by ani nenapadlo vracať už opraté zboží...

Tak oni to nepoznaj že jo.

Reaguji na lulu0509:
Do 14ti dnů v pohodě můžeš vrátit bez udání důvody. Občas si koupím něco, co mi nesedí nebo se mi to nelíbí a v pohodě to vrátím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené