arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím, už delší dobu mě trápí příliš řidký vodnatý výtok. Je strašně nepříjemné, neustále cítím jak to teče, musím pořád chodit na záchod a jakoby se utírat. Kolikrát když si sednu na mísu tak to ze mě kape, je to prostě voda. Nechápu co to může být, má to lehce bílý nádech, myslím, že to výtok je ale řidký Přemýšlela jsem i nad mykozou, ale nic mě nepálí ani nesvědí. Nevíte čím to může být a co dělat? Jestli nějaká mastička nebo kapsle. Nebo jestli je to stravou či pitím ..

Doporučila bych Ti zajít si na gyndu.

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Anniene45: Nevíte čím to může být a co dělat?

co dělat? Zajít na gyndu samozřejmě, docela mě udivuje, žes tam ještě nezašla

arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jancysska:
nepřišlo mi to natolik závažné abych tam chodila, navíc gyndu zrovna nemusím ..

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Anniene45: nepřišlo mi to natolik závažné abych tam chodila, navíc gyndu zrovna nemusím ..

tomu rozumim, gyndu taky nemusim a pokud to neni nutný, tak tam nechodim ale to co popisuješ:

Cituji Anniene45: Kolikrát když si sednu na mísu tak to ze mě kape, je to prostě voda.

mi nepřijde zrovna běžný a sama bych se asi bála, co to může být, obzvlášť, když píšeš, že je to už delší dobu...

Ale neposlouchej je, mám to samé, gynekoložka mě už prohlížela, ale nic to neznamená. Maximálně kvasinky. Takže zkus mastičku. Ale já to mám tak, že období nic a pak zase.. Je to změnami v těle a hormony a tak.. žádný strach..

arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jancysska:
Já vím, ale jak jsi řekla nerada tam lítám pokaždé když něco shledám :/ Tohle jsem brala jako jednorázovku že to potom přejde. Myslím, že se mi to neděje jen když mám před menstruací, je to delší dobu, myslela jsem že nato zabere třeba nějaká kapslička nebo změna stravy

Jo a zkus Rosalgin... to je výplach..

arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Mazanykralicek:
Znáš nějakou konkrétní mastičku co zabírá? Jednou už jsem měla kvasinky nebo něco podobného a měla jsem tu kapsličku dovnitř, ale to bylo svědění a ne řídký výtok .. Nechce se mi lítat na gynekologii, zvlášť když ta baba není vždycky příjemná

arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Mazanykralicek:
Sežene se to běžně v lékárně? Koukala jsem na to a vypadá to docela složitě, alespon ten obrázek Je to na předpis?

Nene, koupíš to volně v lékárně. asi 250 Kč ale je v tom 10 ks.. Zkus no..

arrow
profile_image
Terryinka
od 22. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mívala jsem to taky ..jestli nemusíš gyndu (kdo ano ) ,tak zajdi jenom do lékárny a problém jim popiš mně osobně vždy dobře poradili ... ale jestli to neustane, tak neváhej.. může jít taky o nějaký druh zánětu a to by se nemělo podceňovat.

arrow
profile_image
Tynush_ka
od 8. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám teda taky takový vodnatý výtok, cítím jak to ze mě teče i během dne, měla jsem ho vždycky, tak nějak asi od puberty, reším to intimkami, bez nich nedokážu existovat, ani minutu, když jí nemám jsem nervozní a hlavně kalhotky mám za chvilku morké ale je teda fakt že můj gynekolog o tom ví a říkal mi že se to stává, že je to přirozené a že výsledky mám v pořádku, ovšem to ale neznamená, když já mám něco podobného a je to ok, že ty máš to samé a je to taky ok, rozhodně to nepodceňuj, za vyšetření nic nedáš, udělá ti třeba stěry a uvidíš

arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tynush_ka:
Já tohle neměla, měla jsem normální výtok, ne takhle řidký, tohle ze mě vyloženě kape, už si skoro někdy myslím, že se počůrávám I když to není v takové míře, jsou to jen kapky, nemá to žádný zápach, vůbec žádný, je to jakobych v sobě měla děravou pet lahev s vodou

arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Anniene45:

Cituji Terryinka: nějaký druh zánětu

Jenže mě nejvíc mate to, že mě nic nepálí ani nesvědí :/ Ani nic jiného to neprovází. Jen je to naprosto odlišné od výtoků co jsem měla a o dost nepříjemnější, protože si připadám jak když trpím únikem moči

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené