arrow
profile_image
Luci.Saf
od 8. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Náhodou jsem našla na youtube video o modeláži nehtů novou technikou. Máte to někdo vyzkoušené? Zajímalo by mě více detailů, jak se to sundavá, případně doplňuje. Taky jsem nikde na netu nenašla tento produkt ke koupi... Za všechny příspěvky a informace předem děkuji.

arrow
profile_image
Luci.Saf
od 8. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dominika08: díky Bohužel jsem teď dlohodobě mimo Prahu, takže ke slečně nemůžu zajít. Spíš by mě zajímalo, jestli se to nechá někde koupit a udělat si nehty sama doma.

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Podle videa mi to připadá jako nějaká "inovace" akrylu,takže bych hledala ke koupi na e-bay nebo nějaké asijské weby.O obsahu vitamínů a následném pronikání a vyživování nehtu by se myslím taky dalo trochu popřemýšlet,protože ať gel nebo akryl obsahuje jakoukoliv chemii,tak po vytvrzení už není schopný do nehtu nic,nebo jen absolutně minimální množství,cokoliv vypustit,proto bych pochybovala,že tento materiál do nehtu pouští nějaké šílené množství vitamínů a ozdravuje nehty....zároveň je úsměvné,že ačkoliv je tak šetrný,nikde nikdo se nezmiňuje o jeho odstraňení,nebo doplnění,které bude na 100% probíhat pilníkem nebo bruskou,jako všechno....

arrow
profile_image
Luci.Saf
od 8. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na adrianqa: taky mi to tak přijde, ale stejně bych chtěla zjistit, jestli s tím má někdo osobní zkušenosti. O ty vitámíny mi ani tak nejde, spíš o to, že se mi výsledný nehet líbí a nemusí se to zapékat v lampě (teda jestli jsem to dobře pochopila) Pokud by se to ale muselo zpilovávat, tím to pro mě končí, to už jsem podstoupila u nekvalitních gellaků a úplně mi to stačilo... Jinak na ebay jsem se to snažila najít, ale nic... Možná, že si slečna na videu název "vita powder nail" sama vymyslela

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No mě to připadá asi takhle-nanesla první "gelovou vrstvu"-to bych tipovala na gel za studena,nebo se mu říká Resin gel,pak to namočila do toho pudru a pak potírala nějakou vodičkou-to by sedělo na ten gel,ten se musí taky potřít aktivátorem,aby vytvrdnul.další vrstvy opakovala stejně,takže si myslím že to bude ten Resin v kombinaci s akrylem.Resin není vůbec moc šetrný,je to jeden z prvních způsobů co se začal na modeláž vyrábět a používat profesionálně.Hodí se pouze na kraťoučké nehty,protože nehet se nijak nedá modelovat,proto musí být na co nejmenší plošekvůli zátěži a riziku prasknutí,což je časté.Ten akryl tomu možná trošku pevnosti dodá,ale nic slavného to nebude.Osobně bych do toho nešla,kvalitní nehtařka ti udělá gelovou modeláž taky pěkně tenkou a kvalitní.A celkové provedení modelace na videu není taky moc slavná,tvary,atd,takže kdo ví,co to vlastně slečna prezentuje.....

arrow
profile_image
gretl
od 21. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené