arrow
profile_image
Aknamor
od 22. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jaké šaty jsou podle vás vhodné na třídní focení? Představuju si něco co zvýrazní prsa a schová břicho a boky. Ale není to nutný.

Reaguji na Aknamor: to si na školní focení chceš pořídit speciální šaty ? třeba plesové? Tak normálně vyhrab nějaké šaty ve skříni a ven si je, stejně ti do oblečení nevidíme!

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji everything.is.possible: to si na školní focení chceš pořídit speciální šaty ? třeba plesové? Tak normálně vyhrab nějaké šaty ve skříni a ven si je, stejně ti do oblečení nevidíme!

Hele, já už se tady ničemu nedivím. Poslední dobou témata docela gradujou.
Reaguji na Aknamor: Copak nemáš vůbec představu a nebo nic v šatníku, co by ti slušelo? Stejně ty fotky nikdo nikde ani neukazuje.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Aknamor: Představuju si něco co zvýrazní prsa a schová břicho a boky.

tak si stoupni do druhé řady a je po problému.

arrow
profile_image
Rain
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na smarny:

Cituji smarny: tak si stoupni do druhé řady a je po problému.

já si pravidelně stoudám do poslední řady stejně ty fotky každý zahrabe do šuplíku a někdo je dokonce vyhodí

arrow
profile_image
Miichalka mojeid
od 20. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Aknamor: Já teda nevím jo, ale já vždycky obleču něco normálního, neprovádím žádné strojení jak na ples Přijde mi to zbytečné

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Panebože, víte houby, jak se slečna bude fotit, jestli ve skupince nebo ve dvojici a jestli bude vidět nebo ne!! Jsou tady mnohem blbější témata než tohle, tak pokud nechcete poradit, tak nepřispívejte vůbec!!

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vem si hlavně něco, v čem se budeš cítit dobře! Klidně nějaké šaty stylu babydoll, ty schovají bříško

arrow
profile_image
Lumetos
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji smarny: Hele, já už se tady ničemu nedivím. Poslední dobou témata docela gradujou.

Přesně

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Aknamor: Popiš jak to focení bude probíhat? Je to focení klasický, nebo na tablo? Protože takhle jen ta otázka vyznívá zcela směšně

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Aknamor: na třídní focení

jaké focení, s jakým účelem? Celá třída nebo jednotlivě? Venku, v tělocvičně nebo v nějakých slavnostních prostorech města nebo na místním zámku?

Cituji Desire: ve dvojici

a co jako to něco mění na tom že lidi ty fotky hodí do šuplíku? Nebo že si má obléct večerní róbu když se fotí ve dvojici?

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na everything.is.possible: že to máš tak ty - neznamená, že to tak mají i jinde. Někde je to jako dárek pro babičky či jiné příbuzné, někdo rád v důchodu na své mládí zavzpomíná...

arrow
profile_image
Lady.I
od 28. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak si myslím, že místo dohad by se mělo počkat na vysvětlení zakladatelky.

Cituji farahh: Někde je to jako dárek pro babičky či jiné příbuzné, někdo rád v důchodu na své mládí zavzpomíná...

To máš určitě pravdu, ale pokud se jedná opravdu o to klasické třídní focení, pak může nějaké přehnané fintění dotyčné na fotkách spíš uškodit
no jenže to my právě nevíme, třeba se celá třída dohodla, že půjdou v šatech nebo je to focení právě na nějaké tablo nebo něco podobného, těch informací máme hrozně málo a pak se tady akorát holky dohadujete

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené