arrow
profile_image
Rabbit Heart
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Milé dámy,
vždycky jsem na ples chodívala v krátkých šatech, ale po pročtení několika zdejších diskuzí jsem nabyla dojmu, že je to naprosto nevhodné a člověk by měl chodit jedině v dlouhých. Jak to teda je? Nerada bych spáchala nějaké totální faux pas - přece jenom, podobné lapsy se u mě už nedají omlouvat věkem Díky moc!

arrow
Neprodává v Bazaru

Já nosím tak do půl stehen, některé holky jsou tu moc konzervy myslím

No já nosím jen lehce nad kolena, dlouhé jsem zatím neměla, ale jednou si je pořídím. Ale na krátkých (samozřejmě ne 2 cm po zadek) nevidím nic špatného.

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja som vždy mala krátke šaty až do minulého roka, keď som bola hlavná družička na svadbe a kúpila som si prvykrát dlhé.....tak som sa zamilovala do toho pocitu, že mám dlhé, pripadala som si ako princezná, že tento rok som kupovala vyslovene dlhé šaty ....už by som do krátkych asi nešla ale nie preto, že sa to nehodí, skôr preto, že si pripadám tak krásne, honosne ...

arrow
profile_image
SunnyBall
od 17. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem pro krátké já ani jiné moc nosit nemůžu jsem malinká a dlouhé šaty by na mě nevypadaly dobře ... Opravdu nemyslím těsně pod zadek, ale krásné pouzdrovky do půlky stehen proč ne

arrow
profile_image
citeria
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ve které se budeš cítit dobře Ples je společenská událost, takže vykukující zadky nebrat, ale pokud jsou vkusné, tak klidně krátké šaty. Já se lépe cítím v dlouhých, splývavých, přesně kvůli tomu princeznovskému pocitu, o kterém mluví cutie7, ale proti krátkým nic nemám

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám pouzdrové šaty ke kolenům, ale zjistila jsem, že se mi v nich špatně v páru tančí, jak jsou užší než normální šaty s volnější sukní. Takže je střídám s dlouhými šaty nebo mám ještě dlouhou sukni a šněrovací top.
Bohužel si některé slečny pletou ples s diskotékou, takže se občas objeví nějaká ta nanynka v blyštivé hrůze těsně pod zadek s výstřihem do pasu, které se očividně stýská po plavkové sezoně.

arrow
profile_image
Princeznouive30ti
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A nemáš na mysli diskuze ohledně maturitních šatů ? Ty bych opravdu volila raději dlouhé. Ale pokud se jedná jen o to, že se jdeš podívat, nebo jako doprovod a máš pěkné nohy, nevidím důvod se držet striktně dlouhých . Mě krátké přijdou hezčí, upřímně moc nevídám hezké kvalitní dlouhé šaty na slečnách, to už mě spíš zaujmou ty krátké. Když už si nějaká vezme dlouhé, většinou zvolí špatnou délku, špatný střih (ale to se povede i těm s krátkýma ) a pak je z ní jitrnice v obalu . Přeci jen, každá nemáme postavu modelky. A v dlouhých často vynikne každá nedokonalost.

arrow
profile_image
Rabbit Heart
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Díky všem za reakce Nejraději bych šla v dlouhých, ale žádné nemám. Dívala jsem se po obchodech i na internetu, ale ty, co se mi líbily, byly moc drahé, a ty, na které bych měla, byly škaredé Proto sonduju, jestli můžu v krátkých. Jinak podotýkám, že krátkýma šatama myslím délku po kolena nebo těsně nad, nikoliv mini (v tom bych na ples v životě nešla)

Reaguji na Rabbit Heart: Záleží na jaký ples jdeš.. Něco jiného je Ples v Opeře a něco jiného "Ples sportovců v Horní Dolní"
Ale za mne na ples v 99% dlouhé Krátké nezatracuji, ale dle mého jsou vhodné spíše na tančírny, různé "půlkolony" lidí z rodiny, některá divadla a podobně.

arrow
profile_image
Rabbit Heart
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Princeznouive30ti: Celkově, ale možná se nejvíc opravdu řešily ty maturitní. Ples, na který se chystám, maturitní není. Ale jdu tam tančit, ne očumovat Myslím si, že nohy mám hezké, takže se nijak nestydím, spíš mi jde o to, jestli je to společenský vhodné

Cituji Lorraine: Bohužel si některé slečny pletou ples s diskotékou, takže se občas objeví nějaká ta nanynka v blyštivé hrůze těsně pod zadek s výstřihem do pasu, které se očividně stýská po plavkové sezoně.

To je větší problém na plese než pěkné koktejlky..

arrow
profile_image
Princeznouive30ti
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rabbit Heart: Samozřejmě chápu . Ono je těžké tady radit, protože slečny mají často ,,staré,, názory. Pardon, nikoho nechci napadat. Prostě doba se mění a společensky vhodné určitě nejsou šaty, které tu slečny zmiňují. Flitry všude, délka těsně pod zadek, výstřih ale je mi všechno vidět, ale já bych se vyprdla na nějakou přehnanou etiketu a šla v tom, v čem se budeš cítit dobře . Hodně slečen třeba dneska vypouští úplně punčochy, které dřív byly naprostou nutností. A taky si nemyslím, že by to bylo špatné. Záleží vždy na celkovém dojmu. Mám sousedku a té je 55 . Nohy jako ona nemá ani slečna v 18 letech. Chodí úžasně oblékaná, vždy elegantně a na plesy nosí vždy šaty nejkratší z nás všech. A její vrstevnice na ni koukají s opovržením a závistí, dokonce jí moje babička řekla, že to není vhodné. Ale kdyby si jí viděla. Je to fakt kočka, za kterou se i mladíci otáčí (to myslím v dobrém). Kdyby měla dát na názor etikety a názory druhých babek, sedí s nimi v koutku v šíleném kostýmku.

arrow
profile_image
kyticka777
od 23. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

podle mě jestli maš peknou postavu tak si klidně můžeš dovolit krátké šaty. vůbec bych to neřešila každá ví co jí sluší já jsem třeba silnější postavy tak jsou pro mě dlouhé šaty naprosto ideaní-nejen že to přikreje nedostatky ale připadám si jako princezna

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já si nemůžu pomoct, ale musím to už někam napsat. proč proboha máte plesy "v horní dolní" za něco, kam klidně půjdete třeba v pytli od brambor? na co dlouhé šaty? na co vůbec šaty? vlastně klidně v džínách...

nenapadlo vás někdy, že to tam vypadá právě proto, že si polovina lidí řekne: je to přece jen horní dolní? :-/

u nás tedy nikdo v ničem blyštivém mini vulgárním ošklivém nechodí. jsme obec o cca 600 obyvatelích. ano, jsou tu modely nevkusné a staromódní, ale rozhodně ne nic na disco. je to prostě ples, událost, taky místo kam se chodí tančit a lidi to tak berou.

k otázce: na ples se normálně chodí tančit. takže pouzdrové šaty, mini šaty a jiné podobné šaty se nehodí už z principu. na ples by měly být šaty od kolen níž, ideální je i širší sukně, něco, co kolem tebe bude pěkně vlát a hýbat se, když budeš v pohybu.
dnes je ale móda chodit se na ples opíjet a postávat u baru...na to je možná dlouhých šatů i škoda.
čím větší společenská událost, tím delší šaty, pokud se to tak dá říct

s prudérností to nemá vůbec nic společného, jde prostě o společenské pravidlo. v době, kdy nějaká společnská pravidla jsou leda k smíchu, ale už poněkud zastaralé.

i dlouhé šaty můžou být zatraceně sexy. mnohem víc, než mini.

já jsem třeba ještě nikdy na skutečně nóbl plese nebyla, proto mám plesové většinou po kolena, nabrané. v delších se mi špatně tančí, resp. mi po nich ostatní při tanci šlapou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené