arrow
profile_image
danza
od 7. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, myslím, že ty natáčky budou opravdu dobré. Já ještě tak před pěti lety používala takový natáčky, že se namočily do jemně vroucí vody. Sporák jsem vypnula a natáčky ještě 15 minut nechala ve vodě. NO a pak jsem natáčela a tak po 20 minutách sundávala(dle časových možností).Pokud jsem nezmokla, tak mi vlasy držely hodně dlouho. Troufám si říct, že do dalšího umytí. Lepší je ale do vlasů dát tužidlo a natočit hned po umytí.
Asi je zas někde vyhrabu.

arrow
profile_image
danza
od 7. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

arrow
profile_image
danza
od 7. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak přesně tyhle mam, 2 krabičky
http://www.odklepnuto.cz/aukce626761-varne-natacky #big
Máma si s nima natáčela i krátký vlasy(ne ježka)

danza
tak tyhle používá moje mamka,ale já bych je na vlasy už nedala, udělají mi tam takový zlom, nevím jak to přesně popsat a taky mi na těch dlouhých vlasech nedrzely

arrow
profile_image
danza
od 7. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Atanera, máš pravdu, že takový zlom mohou udělat. To mi ale dělaly i jiné natáčky. Pak jsem se zdokonalila v natáčení a v pohodě.
Záruka že zlom neubde je dát si si místo té vrchní části přes natáčku klipsy. Alespoň na vrchní vlasy, jako to majít Remingtony.

arrow
profile_image
danza
od 7. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Atanera, mě z vlasů natáčka sklouzla, když jsem na ní natočila moc vlasů. Dvě balení byly akorát, abych měla vlasy hodně bohatý, ale žádnej pudle ze mě nebyl, na to bych asi potřebovala tři balení. Jo a taky mam dlouhý vlasy.
Jako vadu spíš vidím to, že bych chtěla o něco větší průměr natáčky. Ale neni to zas tak velkej problém, hlavně že mam pak hřívu

arrow
profile_image
verush3
od 21. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, nemáte některá zkušenost s těmi natáčkami, co se hodí na deset min.do vroucí vody?

Respektive já zkušenost mám, ale nevíte, jestli je to šetrná metoda? Vlnky jsou vždycky krásný, navíc je to rychlý, ale hrozně to pálí a já si ,,vlnkuju'' vlasy obden, prot bych chtěla skutečně něco moooc šetrného.

Poradíte mi některá? Předem děkuju

arrow
profile_image
butterflygirl
od 30. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Varné natáčky jsou super. Mně osobně nedrží vlny udělané kulmou a pokud chci něco, co vydrží, musela jsem vždy spát v pěnových natáčkách, což se dalo, ale příliš pohodlné to nebylo. Nedávno jsem na babičce vyžebrala pár těch varných natáček a byla jsem nadšená. Použití je rychlé a vlnky dlouho vydrží. Teď jsou navíc k dostání i nějaké vylepšené, kupovala jsem si minulý týden v Tescu balení po 10ti kusech za 139,- Kč, jsou lehčí a stačí je ponořit do vroucí vody pouze na 2 - 3 minuty. Fakt doporučuju

Cituji verush3: Respektive já zkušenost mám, ale nevíte, jestli je to šetrná metoda? Vlnky jsou vždycky krásný, navíc je to rychlý, ale hrozně to pálí a já si ,,vlnkuju'' vlasy obden, prot bych chtěla skutečně něco moooc šetrného.

Neřekla bych, že to nějak ničí vlasy, určitě je to šetrnější než kulma... Pokud chceš úplně tu nejméně ničivou proceduru, tak spi v pěnových natáčkách

arrow
profile_image
kacpo
od 9. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak jsem tedka vyhrabala doma natáčky přesně ty, co si koupila danza na té aukci a ještě jsem si k tomu koupila za 59 kč/7 ks varné natáčky s větším objemem v Tetě. ty starší s emusí nechat ve vroucí vodě 15 minut a ty modernější mají v sobě nějakou tekutinu, takže to stačí dat do vody na 2-3 minuty (jak je tam napsaný) pak jsem to natočila na vlasy a za 15 minut sundala..vypadala jsem jak ovce...ale stačilo jednou pročest a v pohodě...akorát já si neumím udělat takové ty pěkné spirálové kudrlinky...víte co myslím? jak se to dělá?
jo a jinak je to určitě šetrnější, než kulma...tady ted probíhá taková menší mánie s elektrickýma natáčkama, ale jaký je v tom prosím rozdíl (kromě té ceny)?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené