arrow
profile_image
banan16
od 11. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

je v tomhle pražském obchodním domě plat vyšší než třeba v H&M, Zara,...nebo to bude stejné, kolem 13 000 čistého?

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na banan16: ? Tak pořád nehledej jenom prodavače, když nechceš tak nízký plat. Témata na jedno brdo, vážně.

arrow
profile_image
banan16
od 11. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mluví to někdo o tom že nechci tak nízký plat? A všechny otázky co jsem tu položil se netýkají jen mé osoby, tak to prosím nekomentujte. Ptám se lidí kteří mi dokáží odpovědět na položenou otázku. Děkuji.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na banan16: Tak vzhledem k tomu, že jsi čerstvě odmaturoval a máš dost zkreslené představy o práci, platu a pozicích, tak to chce otevřít oči. Nemám snahu tě kritizovat, ale bez praxe, pouze se střední školou a ještě na této pozici jsou platy opravdu nízké + se musí plnit měsíční targety, pokud se neplní, tak letíš (proto pořád v obchodech visí nabídky, že přijmou prodavače-asistenty prodeje).

arrow
profile_image
banan16
od 11. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle všechno já vím a také neočekávám žádný vysoký plat na téhle pozici, jen se ptám zda někdo neví, jestli plat v téhle společnosti je stejný nebo jiný oproti H&M,Zara,....přece jenom ve Van Graaf se prodává trošku dražší, kvalitnější oblečení a je to více na úrovni.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na banan16: Já to chápu, ale třeba kamarádka prodává na Arkádách na Pankráci v poměrně luxusnějším obchodě s modou a ten plat má právě těch 13tis. čistýho a pořád řeší, aby vyšla s nájmem atd. Ono to jako nebude vyšší, je to cca základ, + míváš pak většinou něco z prodeje (ne všude) a někde ještě řeší, jestli máš víc nebo míň položek na účtence.

arrow
profile_image
banan16
od 11. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jj, vím že jako asistent prodeje nemůžu čekat zázraky, ale pro začátek si moc vybírat nemůžu, takže jsem rád za to co je

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené