Zdravím holky, zajímalo by mě kam chodíte nejraději nakupovat oblečení. Kde vždy narazíte ne nějaký originální kousek. Přijde mi, že dneska v obchodech mají všude stejné zboží.

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Řekla bych, že třeba Motivi má pěkné a neokoukané kousky. Hlavně v tom nechodí každý.

To neznám..Kde bych ho našla...

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Cituji lucccy: To neznám..Kde bych ho našla...

Nevím, odkud jsi, např. v Liberci v OC Nisa a OC Forum je

Jsem z prahy...

arrow
profile_image
angelic
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já nejvíc nakupuju: Zara, Mango, HM, Esprit, Miss Sixty, Hilfiger, Guess, teď jsem překvapivě skvělej kousek pořídila v New Yorkeru. Vím, že se ptáš na nejoblíbenější butik, a když je něco "nej" musí to být jen jedno, ale já to tak nemám

PS: O Motivi jsem už slyšela a teďka koukám na netu, že jsou nově v Arkádách, nebo v nejbližší době budou, příští týden to jedu prozkoumat

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

http://www.motivi.com/index_ita.html

Koukni na kolekci, krásné věcičky.
A v Praze je v SM PANKRAC.

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

lucccy
myslím, že to teď nedávno otevřeli na Arkádách. Tedy jestli je to ono, tak souhlasím, jen tak nikoho v tom neuvidíš a já mám pro sebe jasný vysvětlení proč tomu tak je - a to že to jsou velmi nekvalitní věci.

angelic
Super pojedu taky...

arrow
profile_image
angelic
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Markvitka
prohlížela jsem si kamarádčiny věci z Motivi a neřekla bych.

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Cituji angelic: překvapivě skvělej kousek pořídila v New Yorkeru

Poslední dobou jsem tam pečená vařená, zalíbila se mi tam spousta věcí, i když jeden čas to byla tragédie. Ale třeba černé šaty s koženkou ve výstřihu jsou bomba, mám je na fotce v galerce, ale moc nejdou vidět.
Mezi mé oblíbené obchody patří také Reserved.

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

angelic
Na to máš samozřejmě právo, ale když jsem viděla, že na kalhotách měli už v prodejně nefunkční zip, svetr se jim páral a já nevím co všechno, tak mě to vážně nepřesvědčilo o opaku.. Řekla bych že to je něco podobného jako Stradivarius (také na Arkádach), nevím jestli je i jinde. Já proti této módě nic nemám, sama ze Stradivaria mám několik povedených kousků, ale kvalitu si představuju jinak. Ona už cenová relace, ve které se jejich oblečení pohybuje vypovídá o svém. Ale na modní veci proc ne, stejně to má každá z nás jen na sezonu, že

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Cituji Markvitka: a to že to jsou velmi nekvalitní věci.

V Motivi? Tak to bych tedy neřekla, naopak, italská kvalita. Mám kostýmek a je propracovaný do každého detailu, krásně ušitý.

To že se jim páře svetr nebo mají rozbitý zip nemusí být jejich chyba. Stačí, když má zákaznice náušnice, svetr vyzkouší, zatrhne a je to . Bohužel...

Já mám ráda Peek and Cloppenburg

sice jsem tam nikdy nenakupovala - ale Leeda má zajímavé věci, Denisa Nová, Alice Abraham...já nakupuju všude, kde se mi něco zalíbí, naposledy jsem byla v Páté Avenue v Karolině Světlé a slušně jsem nakoupila....asi nejméně otřelé věci mají návrháři....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené