arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zajímalo by mě, zda je možné, aby mi uznali předměty pouze za zimní semestr? Letní jsem nedokončila a zápočty a zkoušky mám jen za zimní semestr a teď jsem na jiné vysoké škole, kde některé předměty jsou stejné.

Není lepší napsat na studijní? Samozřejmě, že se to různí škola od školy. Nám by třeba neuznali některé předměty ani ze stejné školy.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Klariska1241: Já tohle přesně řešila před pár lety taky. Na nové škole jsem doložila index a ukázala předměty, které jsem chtěla uznat, protože se shodovali a neměli problém. Předměty mi uznali a bylo.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bucinek07: Není lepší napsat na studijní?

Určitě je, ale jelikož nás je na oboru asi 500, tak bych se možná načekala, než by mi někdo odepsal.

Reaguji na Klariska1241: Tak asi nejlepší bude na to studijní asi zajít ne?
Záleží na VŠ, někde předměty uznávají bez problému, někde třeba koukají i na známky, že neuznávají trojky. . .

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lukynkovalenicka: Tak asi nejlepší bude na to studijní asi zajít ne?

Tak opravdu se mi nechce tam jezdit 100 km, když školu mám 2x za měsíc

Ale zkusím si podat teda uznání a uvidím....

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Reaguji na Klariska1241:
Tie panie na SO sú platené za zodpovedanie otázok ohľadom štúdia.
Ak nie email, tak telefón/osobne (ťažšie ťa budú ignorovať, že).

V tomto ti nikto neporadí, prax fakúlt je rôzna (aj v rámci jednej školy sa líši prístup jednotlivých fakúlt).
Obmedzenie podľa známky (do C), podľa dátumu (max. 3 roky staré). Ale napr. u nás sa ti môže stať, že ti ten predmet, absolvovaný i vlani, neuznajú. Povinnosť to nemajú.

By očko, nás je v ročníku 650+, a jedna referentka mána starosti obvykle 2-3 ročníky a stíhajú.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Klariska1241: Tak opravdu se mi nechce tam jezdit 100 km, když školu mám 2x za měsíc

Já jsem jezdila na otočku jenom na studijní z Prahy do Ústí nad Labem. Takže pokud ti na tom záleží, tak si tam dojeď. Jinak každá škola to má s uznáváním předmětů samozřejmě jinak.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lady Flame: Já jsem jezdila na otočku jenom na studijní z Prahy do Ústí nad Labem. Takže pokud ti na tom záleží,

Tak jako jde i mi jen o 2 předměty. Ale zkusím jim teda napsat, snad brzy odpoví.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Klariska1241:
každý předmět se řešil zvlášť s konkrétním vyučujícím. Musela jsem předložit výpis známek z původní vš a anotaci a stručný obsah předmětu. Někdo to uznal, někdo ne. A jen 1 a 2.

Mám stejnou zkušenost, u nás na škole (pokud se jim chce) uznávají max 3 roky staré známky, jen A, B, nebo C a musí se dokládat sylabus předmětu z té jiné školy. A schvalují to všechno jednotliví vyučující, takže bych řekla, že na studijním ti poradí maximálně teoreticky, ale prakticky si to budeš muset oběhat sama a uvidíš. Všeobecně si ale myslím, že s uznáváním předmětů nějak velký problém není. Co mě u nás (na farmacii) zarazilo bylo to, že neuznali anatomii z lékařské fakulty ... Asi záleží i na náladě vyučujících

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Klariska1241: Ale zkusím jim teda napsat, snad brzy odpoví

Paní ze studijního tě s největší pravděpodobností stejně odkáže na jednotlivé vyučující, takže cesta tě nemine...

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Karolinaa: neuznali anatomii z lékařské fakulty

Třeba u nás na farmačce v Hradci je předmět Anatomie a fyziologie, takže bych to úplně chápala, jelikož se samotnou anatomií z prváku mediny nemáš potřebné znalosti fyziologie (probírají ji zvlášť ve vyšším ročníku).

Cituji Lady Flame: Paní ze studijního tě s největší pravděpodobností stejně odkáže na jednotlivé vyučující, takže cesta tě nemine...

Přesně tak.

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Klariska1241: Tak jako jde i mi jen o 2 předměty. Ale zkusím jim teda napsat, snad brzy odpoví

Všimla jsem si, že chodíš do Ovy... tam studijní odpovídají rychle. A to, jestli je na studiu 500 lidí nebo 200 vliv nemá.

Vím, že uznávali tuším od 61b (pokud předmět je ze stejného studijného programu) a pokud byl z jiného popř.jiné školy, tak jsi musela mít více bodů. Za vyučující už se nechodí. Řeší se to už jen přes studijní

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené