arrow
profile_image
Gatty
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
vy, co máte již vystudovanou fyzioterapii (VŠ) - jaké je uplatnění na trhu práce?
Vím, že hledání téměř každé práce je v dnešní době těžké, ale trvalo dlouho, než jste se dostaly na místo, které odpovídá vašemu vzdělání?
Popř., jak jste spokojené?
Budu ráda za všechny přínosné příspěvky.

Supr téma, taky mě to moc zajímá, přemýšlím o kurzech na fyzioterapii, tak doufám že ti někdo odpoví

arrow
Neprodává v Bazaru

Sestra dělá v soukromé ordinaci se zaměřením na sportovní fyzioterapii. Já se na to taky chystám, ale chtěla bych spíš jezdit se sportovcema, hlavně s lyžařema, sama závodně lyžuju a tak to mám tady všechno z první ruky. Už od mala jsem hrozně závidela fyzákům co s náma jezdili na ledovce.

arrow
profile_image
kilken
od 7. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje ségra má Vošku fyzioterapii a pracovala na Karláku v nemocnici tuším IKEM...byla to celkem fajn práce, co zatím povídala. Cvičila s těma pacientama, a prachy měla myslim dost dobre. Vypracovala se na vedouci tech fyzioterapeutek, takže pak ji přibyla i nějaká administritavia kolem toho, třeba psaní směn atd., myslím, že tu práci našla rychle, ale to byla ještě jiná doba.

arrow
profile_image
Kristý1402
od 2. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já studuji druhy ročník a musím říct, ze nabídek práce nám visí ve skole poměrně dost, ale je to třeba pro mě na druhem konci republiky. Vím, že u nás ve městě si ta místa drží stálice až do důchodu :-/ a co vím, tak v poliklinice jednosměnný provoz mají 11 tis čistého jen :-/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené