arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, už dlouho přemýšlím o augmentaci, absolvovala jsem konzultaci u pana Pulse, který mi řekl, že vzhledem k tomu, že prsa mám (přirozený kapkovitý tvar, cca dvojky) a té mléčné žlázy dost, tak by volil umístění právě pod tu žlázu (aby nevznikl tzv. double bubble). Jenže mně se líbí více prsa pod svalem, nechtěla bych aby ty pod žlázou byly větší a pokleslé, ale větší a pevnější a zvedlejší, takový ten balonkovitý tvar. Myslíte, že je to možné i s umístěním pod žlázu? Máte taková prsa některá?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kozenka88: Když dáš do galerky fotku jaké máš prsa tak ti někdo poradí,těžko radit někomu koho nevidíš

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Tamara79: no mě spíš zajímalo, jestli je to možný nebo jsem úplně mimo

arrow
Neprodává v Bazaru

Znám pár holek co měli mít pod žlázou a dali si to nakonec pod sval,ale záleží jaký máš prsa,každému to nejde.Pak by byla těžká reklamace u doktora kdyby se ti udělal double efekt když ti to sám říká.

arrow
Neprodává v Bazaru

Možný to je,ale ty by ses měla s fotkou v profilu ptát pokud by to u tvých prsou bylo možné,teda pokud jsi nerozhodná.Jde to i částečně pod sval a částečně pod žlázu

arrow
Neprodává v Bazaru

Co myslíš tím "balonkovitým" tvarem? Jako klasické "kulaťáky"? Kdyžtak dej i odkaz, jaká se ti líbí prsa. Takhle těžko radit.
Ale dvojitého prsa se obáváš oprávněně. Pokud tam nějaká ta žláza je, tak to většinou dopadne špatně. Když ne hned, tak za pár let. Ta žláza se prověšuje....

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Tamara79: no to určitě - nechci to riskovat.. On mi to teda rozmlouval úplně, že je škoda měnit ty moje kozenky, ale mně to nedá spát.. Tak jdu ještě na jednu konzultaci a uvidím, co mi řeknou tam

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bara2: "kulaťáky"

jj "kulaťáky"

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Co si mám představit pod názvem: double bubble? Tak asi pan doktor ví, o čem mluví Třeba já mám pod žlázou (nemám zase porovnání pod sval) a jsem spokojená.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám taky pod žlázou.

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Sophia: double bubble?

to je dvojitý prso, ten implantát vyčuhuje a nevypadá to vůbec hezky a musí se jít na reoperaci. Ale ty máš krásný prsa, takže vidím, že to jde i pod žlázu

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kozenka88: Děkuju za vysvětlení, já z omlazení šla na konzultaci taky s tím, že chci pod sval, ale doktor říkal, že pod žlázu to bude u mě lepší. Poslechla jsem ho.

Každopádně, zkus si skočit ještě jinam, ať máš víc názorů.

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na bara2: taky pěkná práce.

Cituji Sophia: Každopádně, zkus si skočit ještě jinam, ať máš víc názorů.

jj příští týden jdu a můžu se ještě zeptat kolik ml máš?

Můj názor je takový, že když prsa nejsou příliš povolená tak pod sval není problém, když jsou povolená tak může dojít k double efektu ale řešit povolená prsa implantátem pod žlázu nepovažuji za šťastné řešení. Já byla kdysi na dvou konzultacích, první doktor řekl, že dává zásadně pod žlázu, že je to míň bolesti atd., druhý, že zásadně pod sval, že ačkoliv mám málo žlázy a prsa pevná tak by mi implantát prsa za čas rychleji prověsil po žlázou. Rozhodla jsem se jít pod sval a prsa mám po 10 letech naprosto stejná jako po operaci a to podprsenky nosím jen když musím, protože je nesnáším. Kamarádka měla prsa povolená a proto ji doktor dál implantáty pod žlázu (byla zklamaná, že je nemá vyplněné hlavně v horních částech jako já ), ale jinak byla celkem spokojená asi tak 2 roky, pak měla povolené prsa tak, že šla na reoperaci - modelaci s následným vložením implantátu.

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji kozenka88: jj příští týden jdu a můžu se ještě zeptat kolik ml máš?

To je dobře, mám 175 ml, kulaté implantáty.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené