arrow
profile_image
ivik90
od 13. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtěla bych se zeptat, jestli je možné se v Praze ubytovat na koleji jen na 1-2 týdny v semestru. Máte s tím někdo zkušenosti? Je s tím hodně vyřizování? Normálně dojíždím, ale ten jeden týden tam být a nemuset dojíždět by se mi hodil.

arrow
profile_image
Martinice
od 24. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zkušenost s tím nemám, ale byla jsem vloni pár dní na vš na stáži, a měla jsem možnost bydlet na Strahově, tak se zkus zeptat tam ... byl to nějaký poslední blok, žádný luxus, ale lepší než nic..

arrow
profile_image
ivik90
od 13. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky moc za tip. Jde mi hlavně o přespání, moc času tam nestrávím, tak luxus nepotřebuju

Ahojky, byli jsme před rokem se třídou v Praze a taky jsme byli ubytováni na Strahově a to dokonce jen na víkend. Jinak mě se tam líbilo. Na pár dní to určitě stačí

arrow
profile_image
ivik90
od 13. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ten Strahov mám kousek od školy, takže jsem moc ráda, že jste ho obě zmínily. Moc díky. Poptám se tam, co a jak.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jinak já byla ubytovaná jednou v Suchdole na kolejích ČZU. Vše bez problémů, jen je to dál od centra.

arrow
profile_image
ivik90
od 13. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Klariska1241: A vyřizovala sis to jako ubytování na celý rok nebo to bylo nějak zkrácené a nemusela si řešit vše jako při klasickém ubytování? Potřebovala si nějaký čip nebo stačila papírová kolejenka?

arrow
profile_image
hankajohny
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ivik90: Ahoj, chodím na ČZU, nebydlím sice na koleji, ale vím že tam jde se ubytovat zkráceně, jak bylo loni ta stávka dopravců a vyšlo to zrovna do zkouškového, tak někteří lidé si tam zajišťovali ubytování na jednu noc, takže to určitě půjde.

arrow
profile_image
madeleine91
od 3. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám zkušenost s kolejemi od UK - http://kam.cuni.cz/KAM-47.html

Každá kolej má nějaké hostinské pokoje, kde se můžeš ubytovat na pár dní. Cena za noc je tuším něco kolem 300, pokud máš ISIC kartu, je to ještě levnější. Stačí zavolat do jednotlivých ubytovacích kancelářích, zamluvit si termín, pak jen zaplatit na vrátnici, kde dostaneš klíče atd...

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ivik90: taky tam přespávam, když potřebuju pobýt pár dní v Praze, dělám ČZU dálkově
je to jednoduché a dostupné pro každého
http://www.kam.czu.cz/cs/

arrow
profile_image
ivik90
od 13. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc vám všem děkuju. Jsem ráda, že to jde celkem bez problémů, ke všemu na kolejích blízko mé školy. Dík.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené