arrow
profile_image
verush3
od 21. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem,

mám na Vás dotaz ohledně kratší dovolené-prodlouženého víkendu. Nemáte na nějaké místo tip? Určitě bych chtěla zájezd tuzemský. Bylo by super, kdyby v okolí byly jak pamětihodnosti, tak možnost ke koupání.
Chci překvapit partnera, o Vánocích jsme byli na tři dny v lázních a to se jalo úspěchem, je to doba, kterou dokážeme strávit bez hádek a je to klídeček!

Budu vděčná za každou radu, popř. tipy na hotýlky atd.
Děkuji a pěkné léto!

verush3
Máš SZ

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

93

verush3
Ahoj, před čtrnácti dny jsme takhle byli v Lednicko-Valtickém areálu, prošli jsme zámky Lednice a Valtice, oba mají úžasnou expozici, Valtický možná ještě hezčí, v Lednici je zase krásné arboretum, loďkou doplujete k minaretu a zpátky se můžete svézt v kočáře, je to supr.
V blízkosti je také Janův hrad, též stojí za shlédnutí. V celém areálu spousta příjemných penzionků, v centru Valtic relax centrum s večerním posezením, tenisem, bowlingem atd.. Restaurace taky dobré.

arrow
Neprodává v Bazaru

Zajeďte na zámek Červená Lhota- penzion přímo před zámkem. Dala jsem to manželovi k narozeninám, vše skvělé, romantika jako blázen, restaurace, zámek, okolí, venku akce- vše na netu. Ubytování je celkem levné- WC je na chodbě, ale je to asi 3 pokoje a pak toalety a je jich víc, takže to nevadí. Čisto, příjemní. Jo a pověst- tak tra příjemně mrazí, když se z okna v měsíčním svitu zámek červeně leskne!

verush3
krásná romantická dovolená by taky mohla být v Českém Krumlově, taky se nám tam povedl víkend

verush3
kratší dovolené-prodlouženého víkendu.
verush3

Zrovna dneska mi posílala známá odkaz na wellnes hotel HORIZONT u Železné Rudy.(Špičák) Má tam zamluven pobyt.

Dívala jsem se na ceny a fotky, a myslím, že je to hodně muziky za
strašně málo peněz.

Hotel snad patří do řetězce OREA, ti se docela nyní snažejí.
Každopádně mrkni na stránky

http://www.horizont.sumava.net/horizont/horizont.a sp

Pak je tam ještě hotel Špičák - ale to není ono, tam nejsou balneo služby...jen velmi málo. Což by mně nevyhovovalo.

Myslím, že je to opravdu pěkné, navíc ta oblast je plná krásných míst na výlety - nedaleko je Sušice, Kašperské Hory, Velhartice atd., atd...

Tak schválně dej vědět, jak se na tu jejich nabídku díváš, zda se ti to tam líbí. Myslím, že na prodloužený víkend - případně 5-6 dní - bezvadné.
Iva

arrow
profile_image
verush3
od 21. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc Vám všem děkuju za tipy!
Teď mám další problém-co konkrétně vybrat. Ale víkendů je víc, tak třeba projdeme všechno... Už se těším jak malá!

arrow
profile_image
verush3
od 21. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc Vám všem děkuju za tipy!
Teď mám další problém-co konkrétně vybrat. Ale víkendů je víc, tak třeba projdeme všechno... Už se těším jak malá!

Holky, já nevim, není jednodušší a levnější někde do kempu do stanu??? My tak máme již druhou dovolenou a nemůžu si to vynachválit... co ušetřm za ubytování, nacpu do bříška a nebo nějaké super věcičky z dovolené... popřemýšlejte.. ta romantika ve stanu, divné zvuky před kterými tě partner chrání,... a sex ve stanu má taky kouzlo

arrow
profile_image
Vlastík
od 2. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kamculenka

Souhlasím s tebou. Když byl syn malý, hodně jsme jezdili pod stan. A musí říct, že takové zážitky se jen tak neprožijí. Dnes je mu 20 a moc rád na to vzpomíná.

Vlastík
Jj my jeli s přítelem loni pod stan, super a letos se chystáme znova už se těším

arrow
Neprodává v Bazaru

kamculenka
Také souhlasím. Ještě nedávno by mě do stanu nikdo nedostal,jezdíme tak 3 krát ročně k moři,vetšinou 4-5 hvězdové hotely a vždycky se vrátíme a nadáváme stejně jako špačci,tentokrát jsme jeli velká banda,byly i děti,tak jsme zvolili obyčejný kemp v Itálii ,bydlení ve stanu a teď jsme se vrátili a nemůžu vynachválit.Má to fakt kouzlo. MOžná ne ani ten stan,ale ta atmosféra v tom kempu,lidé jsou kamarádštější,je to prostě úplně jiné,jsem ráda,že jsem já jako fajnovka něco takovýho podstoupila a vřele doporučuju.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prodloužené víkendy jsou i letecky na ISCHII- FORIO- jsou zde Poseidonovy zahrady- soustava bazénů- bomba.
M.

denisse
No vidíš... a za ušetřené prachy si můžeš nakoupit co chceš...dyŤ pod stanem je prča ))

arrow
profile_image
verush3
od 21. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pod stanem jsme letos už byli a bylo to vážně bezva.. nicméně teď bychom chtěli trošku větší komfort, když to bude jen na chvilku..
ale děkuju za tipy!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené