arrow
profile_image
covet
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Potřebovala bych poradit nějaký kvalitní skládací deštník. Doteď jsem používala klasický skládací z Rossmannu. Není špatný, ale dvou letech používání přeci jen když zafouká vítr, tak mám co dělat, aby se mi nad hlavou nějak nerozlomil Kritéria jsou tedy aby byl skládací (čím menší, tím lepší) a aby byl měl opravdu kvalitní a pevnou konstrukci. Cenově by mi nevadilo investovat do něj 1000Kč. Předem díky za tipy a zkušenosti, možná se v tomto počasí budou hodit nejen mně.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zatím nejpevnější skládací deštník co jsem měla je Doppler, mají velký výběr a cena je slušná.

arrow
profile_image
monika_8
od 18. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Loni jsem si koupila tento deštník a jsem spokojená, ve větru se neobrací.

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na FrozenLily: Souhlasím, ten minulý jsem měla snad 8 let, a zničil mi ho až dozvuk hurikánu Kyril, ale to odletěla i autobusová zastávka, taže deštník v tom byl nevinně. Teď mám zase Doppler, z netu asi za 500, a spokojenost.

arrow
profile_image
LTerka
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mohu doporučit Samsonite, nejlepší deštník co jsem měla.

arrow
profile_image
covet
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na FrozenLily:
Reaguji na hyena 02:
Díky, ten Doppler vypadá dobře, mají opravdu velký výběr... a máte mechanický nebo automatický?

Reaguji na LTerka: To mě nenapadlo, že Samsonite dělá i deštníky!

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Samsonite - souhlasím. Ten mám léta. A je hodně odlehčený, ale přitom pevný.
Jen teda nestojí stovku jak u stánku, no.

arrow
profile_image
Silvestra
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Samsonite jsem měla asi rok, stačil větší vítr, otočil se a bylo po něm. Teď mám několik deštníků, m.j. Killtec, a zatím mi dělají stejnou službu.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji covet: Doteď jsem používala klasický skládací z Rossmannu. Není špatný, ale dvou letech používání přeci jen když zafouká vítr, tak mám co dělat, aby se mi nad hlavou nějak nerozlomil

Dva roky ti sloužil deštník za 80 korun a všechny deštníky otočí vítr,ohne se jim tyčka,když je člověk zapomene mezi dveřma a podobně dát za deštník víc jak 200 korun je holý nesmysl.Tedy pokud ho používáš a nevystupuješ s ním z limuzíny s řidičem.To by byl možná trapas.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

37

Mám Esprit z US a ten je skvělej!

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji VeronikaEma: Mám Esprit

já taky
Je to asi tento,mám světle šedý a stál 10€ v parfumérii Douglas,funguje už třetí rok.
URL

arrow
profile_image
pixiegirl
od 1. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám s.Oliver. Je sice trochu těžší, ale konstrukce je opravdu pevná a vydržel kdejaký fičák.

arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na FrozenLily: Reaguji na hyena 02: Taky mám Doppler a nemůžu si vůbec stěžovat, zatím nejlepší (nejkvalitnější) deštník, jaký jsem kdy měla.

arrow
profile_image
covet
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Doudou: Samsonite - souhlasím. Ten mám léta. A je hodně odlehčený, ale přitom pevný.
Jen teda nestojí stovku jak u stánku, no.

Tak jsem se včera byla podívat na Samsonite deštníky v Palladiu a nejlevnější byl už od 529Kč, tak mi to přišlo, vzhledem k značce, jako docela dobrá cena. Akorát teda maj teda zvláštní madla - takový úzký a hranatý...

Cituji Silvestra: Samsonite jsem měla asi rok, stačil větší vítr, otočil se a bylo po něm.

Jinak všem děkuji za tipy , budu ráda když budete přidávat další... jen by nebylo špatné napsat aspoň přibližně jaký typ konkrétně máte - přeci jen jak jsem koukala na ty Samsonite a Doppler, tak mají druhů spoustu... (a já vždycky koukám na nějaké mini, který možná ve skutečnosti stojej za *** )

arrow
profile_image
Ňufi
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám Benetton,. Jsem s ním moc spokojená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené