arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, blíží se nám karneval a každý rok si vymyslím pravdu perlu, jenže letos nevím jak ji zrealizovat. Chci jít za těhu zombie. Jen nevím jak udělat fake těhu bříško aby se mi dalo připevnit na moje tělo? Protože chci mít bříško celé odhalené. Jak zamaskuju aby mi splynulo s mým tělem to vím, ale nevím z čeho udělat realné těhu bříško poradíte mi?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

očividně existuje speciální pás viz odkaz

arrow
Neprodává v Bazaru

ten pás bych si htěla právě vyrobit ale vubec nevim jak na to...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Klaris321:
To podle mě teda nevyrobíš Jedině koupit

arrow
profile_image
Gabriellla
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Caisy: Proč ne? Koupit tělovou látku sešít a vycpat vatou přišít nějaký pásky. V americkejch seriálech jsem to viděla, maj to na zkoušení věcí pro těhotný, aby zjistily jestli jim to bude třeba i v 8 měsící maj víc velikostí. Tak to taky musí nějak vyrábět.

arrow
Neprodává v Bazaru

chci mít to takhle... taky to má vyrobené URL

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gabriellla:
Tak jako vyrobí ale nebude to asi moc hezké což by být mělo,když bude venku A ta vata to neudělá hezky kulaté a tak...Samozřejmě třeba je slečna hodně zručná Já bych se ale podívala na ebay a tak to někde za stovku sehnala

Cituji Gabriellla: maj to na zkoušení věcí pro těhotný, aby zjistily jestli jim to bude třeba i v 8 měsící maj víc velikostí. Tak to taky musí nějak vyrábět.

To se dělá stroji ve fabrikách,ručně by to neudělali tak dokonalé

arrow
profile_image
Bedla
od 8. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jako se dělají různé masky pro herce - odlít z latexu. Nebo koupit hotové realistické latexové břicho a dotvořit. I to z látky by možná šlo, kdyby se do něj strčila krvavá panenka a celé se to pořádně zakrvácelo a zamazalo, tak by to třeba ani nebylo poznat

arrow
Neprodává v Bazaru

mám kurz pro maskování zranění s certifikátem tak to není pro mě problém... ale s tímhle si opravdu nevím rady

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené