arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky všem, jaká délka a střih vlasů se podle vás nejvíc hodí k podlouhlému obličeji (né oválnému)? Budu ráda i za foto vlasů majitelek podlouhlého obličeje. Děkuji všem

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ofina, patka, objem na bocích a spol. Ovšem pozor na tvar česlisti a brady. Nejednou to z ženy s podlouhlým obličejem udělalo tranďáka. Ošklivého.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na valux: Děkuji Foto mám v profilu.

Reaguji na asimpa: Dle fotky v profilu bych navrhovala rovně střiženou ofinu, pěšinku uprostřed, délku vlasů klidně nechat a vlasy kolem obličeje nesestříhávat.

evlasy.jpg

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na wovel: Děkuji za radu. Ale v pěšince uprostřed a nesestříháných vlasech vypadám jako vodník

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na wovel: Ale sestřih na fotce, kterou si vložila je moc hezký

Reaguji na asimpa: Já myslela ale nesetříhávat vlasy kolem obličeje, né všechny vlasy na hlavě. Pro objem je samozřejmě dobré udělat vlasy na vrstvy, ale kousek kolem obličeje(pruh 2-3cm vlasů) nechat dlouhé, vypadá to pak líp a vlasy opticky delší. Pro leší představu jsem fotku upravila. Vrstvy můžou být klidně 3, ale to vynechané kolem obličeje nechat dlouhé. Ale samozžejmě zaleží na tobě, jsou to tvoje vlasy. Ale doporučila bych změnit i barvu vlasů, ta tvoje je taková myší, nevýrazná, šedivá. Jsi v tom zbytečně smutná.

evlasy.jpg

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na wovel: Ahá, takhle si to myslela...děkuju moc za názornou ukázku. Ohledně barvy, na první fotce mám svoji přirozenou, na druhé mám světlou barvu. Kterou máš na mysli? Ikdyž teď koukám, že rozdíl není moc vidět, moje přírodní je světle hnědá a teď mám barvu světle plavou. Ve skutečnosti je rozdíl víc vidět.

Reaguji na asimpa: Myslela jsem tu světlejší, ta tmavší přírodní ti sedne víc, ale nějaká víc čoko-oříšková s odlesky by tě oživila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na wovel: Vidím, že co člověk, to názor. A to se přitom říká, že světlejší barva rozzáří...Je fakt, že se v té světlejší moc necítím. A názory okolí jsou půl na půl, stejně jako s ofinou.Někteří radí ano a někteří, že v ní budu ´´zapadlá´´. Chystám se vrátit k té tmavší.

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na asimpa: no dle mě bys v té ofině byla zapadlá, ale nějak jsem to nechtěla vytahovat. Mám taky podlouhý a taky takové smutné oči a rovná ofina byla katastrofa.
Jestli můžu poradit - běž do parukářství a vytipované účesy si vyzkoušej (a vyfoť se). Ustřihlé je to hned, ale dorůstá to měsíce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na valux: To si klidně mohla vytáhnout, beru každý názor A můžu se zeptat, jaký máš střih a délku vlasů?

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na asimpa: já se spíš řídím svýma jemnýma vlasama (a leností), ale v podstatě něco takového jako na fotce - žádná ofinka nebo patka (předek krátký do obloučku po rty), délka pod ramena, sestříhání cca 2 cm. Sčešu to hodně z boku do čela, šup za ucho a je vystaráno. Když to chce trošku upgrade, tak to navlním jak na fotce a nevypadám věru tak zle
Vždycky, když jsem měla ofinu (jakoukoli), tak mi to strašně táhlo obličej dolů a přidávalo roky.

nmco_podobnjho.jpg

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na valux: Jééé, to vypadá moc hezky

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na asimpa: můžeš vyzkoušet a nemusíš nic stříhat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené