arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě to teda nikdy nelákalo, ani jsem po tom netoužila, ba ani nepotřebovala Ale když jsem dneska koukala na Novu a tam byli ti dva slováčci, tak jsem žasla a řekla jsem si, že bych s přítelem chtěla chodit taky. Mám ovšem doma takového stydlivého pecivála, který by mě s tím jistě poslal někam - nikam chodit nebude, nebude se ztrapňovat. Jakto nespolečenský druh Jak...jak mu říct a zároveň ho neodradit? Taky koukám, že ty levnější kurzy v Ově jsou plné už i na příští rok, chjo...

arrow
profile_image
Áď4
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, ačkoli ne ve druháku, ale až ve třeťáku...a jsem za to děsně ráda

Taky jsem chodila, beru to jako samozřejmost i když se mi tam vůbec nechtělo.

Moc se mi nechtělo se mi, teď chodím (druhák) a jsem ráda, jsme tam super kolektiv a baví mě to.

arrow
profile_image
Natalii20
od 16. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nechodila jsem, nebylo to potřeba, můj přítal profesionálně tancoval, takže jsem měla "soukromého" učitele Jinak od nás ze třídy chodilo dost lidí a půlka byla ráda a půlka ne

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chodila jsem a bylo to super, přítel nechodil. Taky bych ho chtěla někam vytáhnout na dospělé taneční, ale 1) se mu nechce a za 2) je o 40 cm větší než já a nevím, jak bysme to realizovali

arrow
profile_image
Sluncere
od 25. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
16    0
Číst hodnocení

Tak já jsem ve druháku sice chodila, ale vůbec nic mi to nedalo, max. zvládnu zatančit polku a valčík, ale to mě musí hodně přemlouvat

Chodila jsem ve druháku na střední, šla jsem bez partnera, ale měla jsem štěstí, že jsem narazila na perfektního kluka, oba nás to chytlo a šli jsme pak spolu i do pokročilých. Fakt mě to neuvěřitelně bavilo. Asi to bude vypadat staromódně, ale myslím si, že zvládnout aspoň valčík je něco naprosto základního, třeba jako umět jíst vidličkou a nožem.

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

chodila jsem a byla sranda

arrow
profile_image
Mischellin
od 11. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

¨Bohužel ... ted zrovna chodím asi měsíc a už se modlim aby to skončilo ://

arrow
profile_image
penetola89
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem na ně nikdy necodila ale teď bych klidně začla Třeba se na to vydám na stará kolena Zato moje máma ve škole chodila do taneční a teď je jí 40 a před rokem na nich byla znova se svým přítelem. Takže nikdy není pozdě s něčím takovým začít

arrow
profile_image
Bjetushka
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem teda chodila zároveň s celou naší třídou i s bývalým přítelem a bylo to super

arrow
Neprodává v Bazaru

Také se mi do tanečních nechtělo,brala jsem to tehdy jako něco,co brzy stejně zapomenu,jelikož pravidelně netancuji a zas takovou paměť na tance nemám

Ale nakonec jsem byla ráda,že mě třída přemluvila.

Navíc jsem do tanečních šla i s tím,že mám tanečního partnera a ten se ukázal jako velmi galantní společník,se kterým to utíkalo tak nějak samo a já měla možnost poznat nejen jeho,ale i zbytek zúčastněné třídy z jiné stránky,více nás to stmelilo a měli jsme díky tomu zase o společné zážitky více

arrow
profile_image
Lenushe
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě taneční bavily, chodila jsem dokonce dvakrát Sice jsem nikdy neměla tanečníka, když jsem se tam hlásila, ale vždycky pro mě někdo první hodinu přišel a pak chodil pořád, takže žádný problém. Nejvíc mě bavil waltz, valčík, cha-cha, jive a foxtrot Přítel bohužel do tanečních nechodil, takže na plesech se jen tak ploužíme. Je to opravdu škoda, protože já bych si sem tam ráda zatančila i ten valčík. Šla bych klidně i do pokročilých, ale opět nemám s kým, a tam už je partner podmínkou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené