arrow
profile_image
Ice-soul
od 15. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti se skarifikací(jizvení těla) a je jedno jakou technikou. A také ostatních...Jaký na tu tělesnou modifikaci máte názor? Ve svém okolí se setkávám s nepochopením, takže jak na tom jste vy?

+ Je nějaké věkové omezení? Nikde to nemůžu najít. Vím, že na split jazyka je to 21...Je to stejné u skarifikací? A nebo se skarifikace bere píše jako tetování

arrow
Neprodává v Bazaru

Názor? Hnus!

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj názor? Hnus!

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj názor - je to tvoje věc. Je mi to jedno. Mám spoustu potetovaných opiercingovaných skvělých kamarádů. U skarifikace je dobré vědět, že aby to mělo dobrý výsledek je nezbytné tu ránu dlouho znova otevírat a dráždit, ať se vytvoří velká a vystouplá jizva.

arrow
Neprodává v Bazaru

To je fakt praštěný, tady každej řeší, aby jizvy neměl a Ty si je chceš přivodit? Otvírat a dráždit ránu? Good luck. Ona taková menší otravička krve je takový příjemný zpestření do života. A rovnou si nech rozkuchnout jazyk vedví a nějaký implošky ala růžky, ať to má pořádný grády!

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka: tetování, piercing a plastické operace nejsou o nic méně divné, spíš mi přijde opravdovější scarifikace, která je obvykle velmi osobní rozhodnutí, než vycpaná prsa umělou hmotou

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nelíbí, nikdy bych do toho nešla, opravdu nikdy.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jako je mi to vcelku jedno - každýho tělo, ale že by se mi to nějak extra líbilo, to ani ne. Možná tak na nějakým záporákovi ve filmu, kde je to znak jeho gangu bych to brala jako odpovídající, ale jinak jsem konzervativní - tetování mi přijde mnohem estetičtější. Ani piercingy se mi obzvlášť nelíbí.
A já bych se asi fakt i docela bála nějakých...nečekaných infekcí a podobně.

Nelíbí se mi to a to vůbec. Byla jsem na piercingu v Praze v Hellu a omylem i na Hell párty a za prvé jsem si tam vzhledem přišla jak exot a za další mi z toho bylo blbě! A to teď nemluvím jen o skarifikaci - ale i o různých implantátech co ty lidi měli, o tunelech skrz nos, o věšení na háky....brrrrrrr NIKDY VÍCE!! http://www.hell.cz/13/fotky/Skarifikace/navigace/0 /

arrow
profile_image
Ice-soul
od 15. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Omylem na Hell party?

Trošku mě děsí, ze na to mají všichni naprosto odlišný názor. Mě to přijde krásné, mnohem osobnější než tetování, protože ta bolest bude rozhodně na jiném levelu, a dokonce si myslím, že je to pro tělo lépe přijatelné než třeba již zmiňované tetování.

Fuuj.... nelíbí se mi to, myslím že by mi z toho bylo i špatně stejně tak se mi nelíbí tetování (i když uznávám, že některé jsou povedené, ale sama bych nikdy nechtěla) a to samé piercing...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené