arrow
profile_image
nicoleta25
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj , holky

máte některá zkušenost s nákupem zn. Redial v Ostravě v schopinu ?
Koupila jsem si tam rifle , i když jsou pěkné , tak si nejsem jistá 100% zda je to origo obchůdek , po tom co jsem se dočetla tady na netu že Redial se prodává i u vietnamců.
Ptám se hlavně proto , neboť rifle co jsem si tam koupila tak při chůzi se mi levá nohavice pořád vytáčí , tudíž šev mám uprostřed nohy a né na staně. Dělá to jen u té levé...jsem z toho už na nervy jak jsem je měla na sobě cca 2 hodiny a musela co chvilku spravovat (
Koupila jsem tam i tričko a to je v pohodě...ještě jsem neprala , snad to bude o.k

arrow
profile_image
Rubynka
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslíš ten malý obchod hned u vchodu naproti HM?

arrow
profile_image
nicoleta25
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Rubynka

Jj, to je on

Redial není moc kvalitní oblečení, takže špatně ušitá nohavice mě neudivuje. Stává se to i u dražších. Je prostě špatně střižená, důvodem je snaha prostříhat co nejmíň materiálu a tím co nejvíc ušetřit. Reklamuj to a doufej, že nový kus na tom bude líp.

Já si taky myslím, že je to taková "značka neznačka". Pár věcí se mi tam už líbilo, ale dle mě je to nekvalitně ušité a ty ceny tak přemrštěné, že mě to od nákupu vždy odradilo

arrow
profile_image
Sova 07
od 19. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tuto značku už nosím 3roky a jsem z ní nadšená.Nejprv mi jí vozila kámoška s dovolené ve Francií a s Itálie a pak s Prahy,ale je prý Francouzská.Všude kam přijdu tak hadříky máj velký úspěch.Cena originálu šla před dvěma měsíci o 30% nahoru,ale bacha na Vjetnamce napodobují vše!Pozná se to podle etikety( skoro k nerozeznání od origo.) i když je tam nápis Redial a hlavně u kalhot když je dáš proti světlu tak vidíš světlejší nebo tmavší místa a to je padělek.Do obchůdku v shoppinu chodím ráda.Mají tam fakt pěkné věci,ale musíš natrefit na nové zboží to je pak největší výběr a odvaz.Někdy mají tak super věcí úplné novinky a za dobrou cenu,že je nemají ani na netu. Chodí tam hodně takové parádnice nebo paničky na úrovní a známí od majitelky a ty už čekají na nové zboží a většinou to nejhezčí vykoupí a pak někdy čekám měsíc na nové ,ale stalo se mi,že jsem nechala echo co chci,zálohu a telefon a do týdne jsem to měla.Majitelka a prodavačky jsou moc ochotné a určitě by ti kalhoty vyměnily,ale fakt se divím,že jsi měla s nohavicí problém.Já jsem vždy spokojená a hlavně se těším na novinky.Mají vždy nové střihy a provedení a o flitrech,krajkách a kamínkách nemluvě.Málo kdo tě v těch hadrech přehlédne,dokonce se mně ptají kluci i chlapi kde jsem to koupila,že by to hned brali pro své partnerky jak se jím to líbí.Já prostě tuhle značku milují už 3 roky a od vjetnamcu bych jí nekoupila umím poznat napodobeninu,tak holky bacha na ně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené