arrow
profile_image
Katka H.
od 24. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj děvčata a zkušené ženy. Mám problém se sháněním peelingu, který by měl velká (či středně velká) a hrubá zrníčka. Jedině takový peeling má efekt na mou hroší, a šíleně se mastící pleť. Vyhovoval mi peeling od Synergenu, než jim udělali nový obal, a změnu konzistence, teď už je to jen prach v gelu, stejně jako ostatní peelingy na našem trhu Nemáte některá z vás typ na takový peeling, který by mi zároveň nezruinoval peněženku?

Až tak dřít tvář je nesmysl - ale když to potřebuješ, tak si kup peeling na tělo, ty jsou hrubší. Třeba Nuxe - Gommage corps fondant je vyložená drátěnka

arrow
profile_image
Sewerka
od 20. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

alebo čo napríklad skúsiť domáci peeling s cukrom? troška cukru, troška oleja a je to ...

arrow
profile_image
Bugsbunny
od 13. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A nepřemýšlela jsi nad nějakým peelingem, který odstraňuje odumřelé buňky chemicky a ne mechanicky? Možná tvoje problémy s mastnou pletí způsobuji právě ty drsné peelingy. A pokud máš i akné, tak je úplný nesmysl je používat, akorát si infekci rozneseš po celém obličeji. Dobrá je například kosmetika Syncare.

štěrk?

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Co od Baley, takový ve žlutém obalu? Pro hodně lidí je dost drsný (mně tedy nepřijde), ale tak třeba by ti sednul

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tenhle jsem měla na mysli.

Balea

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

67

A co zkusit enzymatický peeling? Nebo domácí, z logru od kafe. Jinak by ti mohl sednout tento peeling od Oriflame: http://cz.oriflame.com/products/product-detail.jht ml?prodCode=24199 (na aukru či MMB ho seženeš za třetinu ceny). Za sebe mohu říct, že je výborný - a má hrubší částice!

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Peeling neporadím, ale zkusím ti poradit, že pleť se mastí v okamžiku, kdy není hydratovaná a je vlastně přesušená - mastnotou se brání. Přesušení a následného maštění dosáhneš právě urputným hrubým čištěním.

arrow
profile_image
Katka H.
od 24. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Bugsbunny:
Nemám akné, je mi 23 let a problémy s akné díky bohu přestaly někdy v 17 letech Mastná jsem bohužel odjakživa. Navíc, když jsem používala hydratační krémy, mohla jsem kůži vyloženě ždímat. Nicméně peeling teď nepoužívám, protože zkrátka a dobře žádný nemám, takže zde problém nebude. Když si ale tvář opláchnu peelingy, běžně dostupnými v drogeriích, je to jako bych se omyla jakýmkoliv mycím gelem - částečky tam ani necítím, a hlavně jsou naprosto bez efektu. Proto tak teskním po tom starém Synergenu, protože ten alespoň k něčemu byl. Cítila jsem se po něm jako znovuzrozená, a že už snad ani čistší být nemůžu

arrow
profile_image
Katka H.
od 24. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nemáte někdo zkušenost s peelingy od Freemana? Tady na omlazení jsem nalezla recenzi na meruňkový peeling, tuším že k němu byla připojena i fotka, a přišel mi docela slušný (rozuměj = s efektem, který potřebuji ). Je mi jasné, že jsem asi jedna z mála, co naopak preferují hrubost oproti jemnosti Sice mám mastnou pleť, ale zase není citlivá, takže snese kde co Chemickému peelingu se chci ale vyhnout, to není pro zdraví až taková paráda.

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

67

Reaguji na Katka H.: Ten od Freemana má jemná zrníčka, tedy s porovnáním s tím od Oriflame.

arrow
Neprodává v Bazaru

A co zkusit peelingové rukavice v kombinaci s nějakým čistícím gelem nebo mýdlem. Moc nestojí a kdyby ti nevyhovovali tak je můžeš používat aspoň na tělo.

arrow
profile_image
Dominikka
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zkus smíchat cukr krystal s nějakým gelem na obličej

Synergen jsem taky měla ráda. Teď si míchám třtinový cukr s kokosovým olejem, to je ještě lepší

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené