arrow
profile_image
LuckaLuc
od 1. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, včera jsem byla ne screeningu v 1. trimestru a mám nějakou špatnou hodnotu PAPP-A (0,25MoM), jinak screening jako takový mi vyšel negativní, a kombinované riziko na M. Down mi vyšlo 1/950, ale musím jít ma genetiku kvůli tomu nižšímu PAPP-A a i kvuli tomu výslednýmu riziku. Všichni mi říkají že se nemám nervovat že důležitý je že UTZ vyšel v pořádku, jenže stejně jak už vám něco takovýho řeknou tak nervy pracují a člověk o tom musí pořád přemýšlet.
Máte s tím někdo zkušenosti ? Bylo pak opravdu všechno v pořádku?
Děkuju

Cituji LuckaLuc: nízká hodnota Papp_A

http://www.emimino.cz/diskuse/nizka-hodnota-pappa- 103767/ snad Vás to alespoň trochu uklidní

arrow
profile_image
LuckaLuc
od 1. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Kajulina: Děkuji za odkaz. Snažím se tím ukliňovat je pravda že hodně všude píšou že to opravdu nic neznamená, jenže prostě v té hlavně to pořád tak nahlodává a člověk o tom musí pořád přemýšlet jak už tam něco není jak by mělo být

arrow
profile_image
Kokinka
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám dojem, že hlavní prioritou dnešních doktorů je co nejvíc vyšokovat nastávající matky. Těhotné by měly být v klidu a nestresovat se blbostma, ale ti doktoři dokážou člověka tak zblbnout....přece určitě není v pořádku, aby se matka celé těhotenství nonstop stresovala a pozorovala. Já dorazila na ultrazvuk ve 20 týdnu, byla jsem v pohodě. Doktor mně seřval na tři doby, pročč se nebojím o dítě, jestli je zdravé a pro jistotu mi na konci vyšetření řekl, že ta skvrnka na srdíčku by mohla být downův syndrom. Blbec. Z prvního screeningu jsem věděla, že je všechno v pořádku, poměr jsem měla dokonce 1:1350. Ale protože jsem předpokládala že je prcek zdravej a dost jsem se nestresovala, tak mi to alespoň takhle nandal. Nestresovat se, nebát se, miminku nejvíc pomůže klid.

arrow
profile_image
Martina77
od 24. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

73

Vyšly vám oběma dobré hodnoty. Můžu se zeptat kolik je vám let? Já jdu na screning 22.10. a mám trochu obavy kvůli svému věku, je mi už 36.
Lucko hlavně se nestresuj, testy je třeba brát jako celek.

arrow
profile_image
LuckaLuc
od 1. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Kokinka: TAky mi přijde že dneska se vše asi řídí jen nějakýma tabulkama a jakmile není něco přesně podle tabulky tak už to strašně řeší, taky nechápu prošč to nezhodnotí jako celek, hlavně mi to ta dokrtorka po teleofonu ani nechtěla nějak vysvětli t dobře ale zas mě nemusela tak vystrašit mohla říct že to třeba nic není jen pro sjistotu atd.. Jenže ono jak už člověku něco takovýho řeknou tak už je to brouk v hlavě, sice se pořad uklidňuju tím že jsem se v podstatě všude dočetla že to sand ani nic neznamená ale stejně už to v te havě je..

arrow
profile_image
LuckaLuc
od 1. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Martina77: Děkuju ,snažím se nestresovat ale jak už jsem psala jednou už toho brouka do hlavy nasadili tajk je těžký na to nemyslet, jinak je mi 26 ale v lednu mi bude 27. Tak ti taky budu držet palce aby jsi měla všechno v pořádku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené