arrow
Neprodává v Bazaru

Vyzkoušela jste už některá tuto novinku? Moc by mě zajímalo, jestli opravdu ten objem udělá.

kamarádka si moc chválí ten bezoplachový kondicionér...

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já si tuto novinku koupila z nouze a jediný plus má u mě v tom, že hezky voní. Ale co čekat od šamponu za 40,-- Kč, žádný objem mi teda nedodal..

Za mě teda vůbec... =( Byla jsem z toho zklamaná i když vím, že kvalita šamponů Shauma celkově nic moc. Tohle je strašný propadák. Jestli chceš něco z té "levnější" a ne tolik profesionální řady na vlasy kup si Gliss Kur - Hair Active.

arrow
profile_image
phoeni_x
od 3. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

souhlasím, pokud někdo chce zaručený objem, tak u žádného drogerkového šamponu ho nenajde.

arrow
profile_image
verula
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky tak pre mna je užasny mam ho velmi rada a ešte ten v hnedom baleni je tiež dobry.. ja som spokojna kupujem ho na striedačku s inymi značkami ale za mna ok ...

arrow
profile_image
pajikk
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

já osobně mám schaumu ráda, ale tahle mě zklamala, měla jsem šampon i kondicionér a bylo to jakoby ve vlasech něco zůstávalo a hlavně se mi po ní hodně mastily vlasy, myla jsem je každý den, ale s jiným šamponem mi obvykle stačí jednou za 2 dny

Sice s tímto šamponem nemám přímou zkušenost, ale vzpomněla jsem si na jednou historku:
Byli jsme s rodinou na obědě a strýcova manželka měla poměrně objemné háro, tak se jí někdo zeptal, co používá, že má takový pačesy Řekla: "No mám nový šampon Schauma push up efekt." V zápětí si strýc pohladil nafouklé břicho po obědě, vytřeštil oči a řekl: "Sakra já se s tím asi umyl."
Takže možná funguje

arrow
profile_image
redflower22
od 20. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám po umytí tímto šamponem strašné svědění hlavy! A souhlasím s předčasným maštěním. No, ale co se musí nechat, udělá hezké vlasy, takové hladké. O objemu ale nemůže být řeč.
Všimla jsem si, že ho stahují z prodeje, tak asi nebyl moc úspěšný.

arrow
profile_image
indulonka2
od 6. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já ho mám , objem ti neudělá žádný šampon , podle mě. Ale na mytí je fajn.

Mňa sklamal, zvyčajne mi šampón s vlasmi nurobí nič = neurobí zázraky ale ani nepoškodí, ale od tohto som ich mala ešte viac spľasnuté a zdá sa mi že sa rýchlejšie zamastili čo mi vôbec nechýbalo !!

arrow
profile_image
anjelik
od 27. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už som vyskúšala, ale na objem nepomohol. Taký priemerný šampón ale má úžasnú vôňu

arrow
profile_image
Vanule
od 18. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Musim ještě dodat, že ten šampon je úžasný, že ho používám i spolu s balzámem a budu ho snad používat už navždycky. Pro jemné, zničené, vlasy bez objemu jako mám já je perfektní. Dodal vlasům to, co jsem pootřebovala a jsou krásné zdravé a plné lesku navíc i ten objem to dodá v míře.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené