Ahojky,

přidávám odkaz http://www.svetshopaholiku.cz/vlasy-k-prodlouzeni/ zvyhodnena-sada-grande-40-keratin-164.html
a chtěla bych se zeptat, co si o tom myslíte, zda je to výhodné, a zda to s pomocí kamarádky zvládnu s touto sadou doma.
Nebo jestli je to jen lákadlo na peníze, a kde nic tu nic.
Vím, že prodloužení normálně stojí 10000kč, ale na to opravdu nemám, proot hledám výhodnější variantu a toto mě trklo do oka.
Děkuji moc za pomoc

arrow
Neprodává v Bazaru

Noo mě se to nějak moc extra výhodné nezdá.Cena mi připadá skoro jako za každý kus zvlášť.Ještě shopaholik-s jejich vlasy jsem nebyla vůbec spokojená.Nevím třeba jiné holky jsou,ale mě poslali hrůzu,ztenčené pramínky.Při nasazování půlka vlásků z pramínku odpadla,takže zůstaly třeba dva vlasy 50cm a dva 15- 20 cm .Měla jsem i jiné vlasy a ty od nich při sundávání byli mini pár cácorů,už při nasazení šla polovina samovolně dolů .To je moje zkušenost,ale s kleštěma jsem spokojená.S jejich keratinem už zase ne.Ty vlasy tě stejně vyjdou do 1000kč skoro ,tak bych si objednala někde lepší.

Reaguji na lussera:
a můžu se zeptat na tip kde objednat keratin a vlasy?
Děkuji moc

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Katullinka:
Tak já jsem si nový keratin objednala z Polska takové tyčinky,ty polský prodejci jso i na aukru a jejich vlasy mi přišli kvalitnější než shopaholic .Nebo holky co znám byli spokojené vlasy Oliwie,ale já zkušenost nemám jen ty shopaholic a z aukra od paní z Polska.Radši ještě bych počkala ,holky ti tu určitě doporučí se kterými jsou spokojenější.

arrow
profile_image
Moooona mojeid
od 4. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ja jsem byla se shopaholikem spokojena,ted mám vlasy z www.luxstore.cz a vlasy jsou super,ted je mám na hlavě rok (co 3-4 měsíce je posunuji)
I hotstyle má dobré vlasy

Vlasy mám prodloužené asi 5 let keratinem, poslední 3 roky prodlužuji pomocí manžela a kamarádka by to zvládnout mohla ale musí mít šikovné prsty a taky musí dbát na rozmístění pramenů v řadách a brát do terčíků pramínky tak akorát - ani tenké ani příliš hrubé.
Můžeš si to koupit někde zvlášť asi se dostaneš na lepší cenu. Keratin doporučuji koupit profi tyčinku na profibeauty nebo hair4you,takový, který není třeba při posunutí dávat pryč, mají je všude, nehtíky budou zřejmě na nic. Použiješ z toho tavící kleště, terčíky, hřeben event. vodu na sundávaní ale tu moc nedopručuji, jen když nějaký pramen opravdu nejde sundat kleštičkami. Ještě budeš potřebovat kleště na sundání keratinu. Vlasy doporučuji jedině středoevropské, ty ti opravdu vydrží i 2 roky. Dobré zkušenosti jsem měla z czvlasy.cz, profibeauty, teď kupuji na h4ycompany.com ale zase raději podotýkám, že jedině středoevropské, pokud u vlasů není napsáno nic nebo evropský typ nebo jen evropa tak nebrat, protože hlavně pokud nejde o tmavý odstín tak je to pak akorát k zlosti a nepomůže ani žádná péče a vlasy jsou za chvíli hnusné.

holky asi blbej dotaz, ale když koupit už ty vlasy s těmi keratinovými spoji, tak k tomu potřebuji kromě té "žehličky" ještě něco? je mi jasný, že hřeben na prodloužené vlasy, různé masky, šampony atd, ale spíš myslím na tu práci na přidělání.
Děkuji moc!

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Moooona: czvlasy.cz

Rok a jsi stále spokojená , necuchají se ti ?Nebo nejsou tedy ztenčené ty prameny?Vypadají hezky i cena je přijatelná .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Katullinka:
Já na přidělání nepotřebuji nic zvláštního,jen ty vlasy hlavně s keratinem . Nepoužívám ani ty terčíky a zvládám to i sama docela.Akorát pozor na spálení prstu při zpracování toho roztaveného keratinu do vlasů,asi holky používají rukavice nevím já je ještě neměla.A ty tyčinky jsou vážně lepší drží lépe než nehtíky.Ty se mi hodně loupaly.

super, tak to jsem moc ráda, asi do toho půjdu a zkusím to, a uvidím a pak napíšu jak jsem dopadla a dám do galerie fotky před a po
Jestli máte nějaký tipy jak o vlasy pečovat, jaké přípravky používat budu moc ráda, budu ráda když vydrží co nejdýl.
A ještě jedna otázka? jak často se upravují?

arrow
Neprodává v Bazaru

No já je nikdy neměla dlouhodobě ,ale přidělávala jsem je vždycky prostě spadne tak ho znova přiděláš.Posunuje se asi za 3 měsíce,já je dávala dolů po 3 měsících tak nevím.

arrow
profile_image
Moooona mojeid
od 4. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jj,kupovala jsem je na luxstoru minuly rok v září,nechala jsem si je upravit na minitwix.Jsem spokojena jak s vlasy ale hlavne s tou metodou

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Moooona:
Jé o té metodě čtu poprvé ,mě keratin už taky právě nevyhovuje proto to nevydržím déle jak 3 měsíce mít nasazané . A to ty vlásky musíš někam zanést ,aby to předělali na tu metodu minitwix nebo se koupí materiál a předěláš i sama třeba asi né že ? Jinak ty vlasy mě tedy lákají .

tak holky minitwix teda tady slyším poprvé a taky mě to zaujalo takže kdo ví ať se prosím podělí děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Katullinka:
Zrovna pročítám témata vypadá to dobře.Nemělo by to poškozovat vlasy moc,narozdíl od keratinu u nj si vyrvu půlku vlasů při sundávání,ale to proot,že to dělám bez té vody .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené