arrow
profile_image
zuziacik26
od 30. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte, chcem sa vás spýtať či je to ešte normálne alebo mám začať panikáriť. Som presne dva mesiace po operácii. Pred operáciou som mala po kojení prsia nulky, ale úplne rovnaké...dostala som 300ml pod sval vysoký profil. Už po operácii sa mi ľavé prsko zdalo omnoho viac opuchnuté, väčšie a mala som na ňom aj dosť modrín v spodnej časti. Vec sa má tak, že pravé prsko je momentálne už úplne krásne mäkkučké sadnuté, proste ako moje vlastné, a ľavé prsko omnoho tvrdšie, stále riadne pripuchnuté, ked si ho stlačím, tak ešte stále trochu pobolieva ako udreté...Na kontrole u lekára po šiestich týždňoch mi doktor kázal nasvecovať prsník bio-lampou a prísť o mesiac sa znova ukázať. Že kým to doslova netvrdne, že je to OK. Už dva týžne ráno večer poctivo dávam bio-lampu, ale nevidím žiadnu zmenu zatiaľ. Ja som z toho tak strašne smutná....Myslíte, že sa to zlepší? Je to podla vás normálne, že sa to lavé tak pomaly hojí?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

zuziacik26

do troch mesiacov sa prsia ešte tvarujú,takže stále sa to môže napraviť,a aj u mńa to bolo tak,že ma pravé prsko viac pobolievalo a aj dlhšie ako lavé a tiež bolo o čosi tvrdšie,ale teraz je všetko ako má byť.radšej to však rieš s doktorom,ak by to nahodou bola začínajúca kapsulácia.to ťa nechcem strašiť,ale niekedy sa to práve tak prejavuje.dúfam,že to nebude tvoj pípad a všetko bude ok.

arrow
profile_image
didlinka
od 1. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já jsem taky přes dva měsíce po opce a zjistila jsem, že levé prso mi v podpaží začalo dost vrásnit počkám do třetího měsíce, ale asi se to nezlepší... taky nejsou prsa stejná a před opkou byla... asi to chce čas než se to usadí, ale mě doktor dovolil už před týdnem nosit kostice a dokonce i push-upky... dneska jsem si dala raději sportovku a budu zase měsíc v ní.. radši.. na reopku se mi nechce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené