arrow
profile_image
pansy007
od 8. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, zítra oslavíme s manželem první výročí svatby a vzhledem k tomu, že jsem těhotná, tak je mi jasný, že už toho v nejbližší době moc nenacestujeme a výletů rozhodně taky ubyde. Proto bych manželovi jako dárek chtěla dát romantický víkend ve dvou, dívala jsem se na nějaké nabídky na internetu, ale většinou mi přijdou zbytečně předražené. Neměl byste někdo z vás nápad na nějaké romantické ubytování za rozumnou cenu, aby se tam dalo zajít i na dobrou večeřku? Díky moc za vaše typy

Ahoj, nevím přesně´, co je ubytování za rozumnou cenu, ale zkusím ti dát pár odkazů, co jsem zařizovala já.

URL
URL
URL

Snad jsem ti alespoň trošku pomohla.

arrow
profile_image
Bonnie1
od 10. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ráda bych se vydala na hezky strávený víkend někde v ČR (ve dvou). Potřebuji aby se jednalo o něco maximálně romantického i s možností sportu, procházek a uvítala bych něco opravdu netradičního. Nejsem omezená žádnou částkou. Moc bych uvítala vaše osobní zkušenosti

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moc hezký víkend může být třeba v Českém Krumlově nebo Karlových Varech. V obou městech je možné vyrazit za kulturou, na procházku , v KV navíc zajistit nějaké fajn wellness popřípadě si udělat výlet na nedaleký Jelení skok....Popřípadě moc se mi líbilo v Janských lázních ..je to co by kamenem dohodil do hor - procházky,výlety, město má příjemnou lázeňskou atmosféru + opět je možnost zajištění wellness ..ale takových míst se v CR dá najít spoustu

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Řekla bych,že není nic romantičtějšího než víkend v Českém Krumlově...

arrow
profile_image
Macca
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nejromantičtější vikend jsem zažila v hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Hotel je krásnej luxusní skvělý lázně v ceně ubytování i masáže jídlo je taky moc fajn. Byly jsme tam ale v zimě takže se dalo i lyžovat a ten sníh dokresloval celou tu příjemnou atmosferu, ale myslím že vyžití tam najdeš i na podzim. Hlavně je to celkem daleko od lidí je tam klídek a fakt si to moc užješ

arrow
profile_image
sanka
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Macca: nejromantičtější vikend jsem zažila v hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.

Naprosto souhlasím, ten hotel je úžasnýý zrovna tento víkend tam jedeme na Svatomartinské hody. www.valachy.cz
Jinak mě ještě napadá Resort Svatá Kateřina. Nebo Středověký hotel v Dětenicích (viděla jsem z tama fotky a je to hodně neobvyklé).
Ale myslím si, že spíš platí: jaké si to uděláš takové to máš

Reaguji na Janissinka:

S tím naprosto souhlasím...Krumlov je úžasný...

Cituji Macca: Lanterna ve Velkých Karlovicích

Ten byl luxusní

arrow
profile_image
Bonnie1
od 10. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

JJ holky moc děkuji!
Souhlasím s tím, že jaké si to uděláš takové to máš!
Ale moc mi na tom víkendu záleží a chci aby to okolní bylo na 100% a to ostatní aby zůstalo jen na nás.
Samo, že spoustu hotelů najdu na netu...kouknu na fotky...něco si přečtu, ale není nad osobní zkušenost a doporučení...

arrow
profile_image
Bonnie1
od 10. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Krumlov mě napadl jako první. Ale faktem je, že mám pocit, že tak na podzim se tam toho moc neděje

Resort Svatá Kateřina není špatný, já tam byla s kolegyní na Beauty víkendu, akorát romantický víkend pro dva je tam docela drahý. A někdy maj trochu zmatky s rezervacema na procedury. No a kolegyně teď byla s přítelem v Českém Ráji v Jičíně v penzionu Relax (myslím) a byla spokojená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené