arrow
profile_image
Tygriska
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem, jelikož mám delší dobu pocit, že by české ulice snesly trochu více šťávy a jsem velký fanda rockabilly, steampunku a obecně zapojování retro trendů do běžného oblékání, chtěla bych zjistit, jestli je nás tady víc a kde holky nakupujete? Klasické eshopy ala pinkcadillac, blackheart a spol. mi přijdou dost drahé, našla jsem nedávno shop www.alterneo.cz, kde jsou ceny poloviční až třetinové. Chtěla bych vědět, jestli už jste tam náhodou někdo nenakoupili a jak věcičky vypadají naživo.

7048.jpg

MovieMiniDress_aukro.jpg

Lily_Dress2.jpg

arrow
profile_image
Tygriska
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Právě ty se taky líbí, ale ještě mám dilema, jestli nevzít radši tyhle, ale mám strach to koupit z eshopu trochu...

Barbed_Wire.jpg

arrow
profile_image
Tygriska
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chce to určo lodičky, ať se prodlouží nožky, ale vypadají slušivě i s tou kolovou sukní, mám trošku stehna, tak to beru tak, že upnuté mini už nebude to pravé ořechové...no špekuluju a nemůžu se rozhodnout...

Tak ty třetí šaty jsou naprosto úchvatný! Jenže já bych v nich vypadala jako bonbon - tudíž naprosto příšerně, kulatě

A máš pravdu, že v našich ulicích je šeď...Češi se prostě bojí barev, kombinovat...

arrow
profile_image
annemarie
od 5. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V tomhle se moc nevyznám, ale co jsem pochopila od známé, která se v tomhle stylu oblíká, tak je v Praze docela problém sehnat něco za rozumnou cenu. Ona si všechno vozí z cest - hlavně z Londýna nebo Berlína. Občas se něco vyloví v Praze v Krakatau, tam mám ale osobně pocit, že poměr cena/výkon (ne, že by to bylo nekvalitní, jen mi přijde přemrštěné dát za sukni ve stylu šatů, co jsou na 2.obrázku, okolo 800, když je to vlastně jen dva trojúhelníky látky a guma v pase, to bych ušila i já ) dost pokulhává a že by se tudíž vyplatilo si koupit látku a ušít si to a mít origo kousek.

zkusila si www.fler.cz dá se tam něco najít http://www.fler.cz/zbozi?sa_w=rock

některé outfity se dají sestavit i z oblečení v běžných obchodech, letos je docela hodně pintíkovaných topů a šatů.

arrow
profile_image
haushinka
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

třeba Iron Fist má úžasné věci, řekla bych, že do rockabilly by se tam toho našlo dost, ale jak jsi psala, ty ceny jsou v Česku dost hrozné.
jinak ty MovieMiniDress jsou naprosto dokonalé
a na fleru se mi líbily tyhle šperky

arrow
profile_image
Tygriska
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No a náhodou někdo něco z toho eshopu www.alterneo.cz nemáte? Asi to risknu a objednám. Koukala jsem jinde třeba na www.pinkcadillac.cz a tam jsou všechny věci značky Hell Bunny nad 1000Kč, šaty kolem 1500 Kč, takže tady je to pořád za půlku. Iron Fist je super, ale taky docela drahé, chci začít po troškách

arrow
profile_image
Tygriska
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na haushinka:
jo ty vypadají super já měla zálusk na tenhle steampunk prsten
http://www.alterneo.cz/detail/72-steampunk-ring-bu tterfly.html
a tenhle náhrdelník
http://www.alterneo.cz/detail/54-steampunk-nahrdel nik-ze-starozitnych-hodinek.html

arrow
profile_image
haushinka
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Tygriska: na tenhle steampunk prsten

přesně ten mě taky zaujal

Cituji Tygriska: chci začít po troškách

taky tak... když se podívám na americké ceny takového oblečení (Iron Fist většinou za míň než polovinu české ceny), je mi z toho smutno

arrow
profile_image
Tygriska
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hele a tohle triko měl dneska v rozhovoru Lukáš Adamec ze SuperStar, že by i on byl fanada rockabilly no to čumím, ale asi je oblíkají stylisti

CarQueenKiller_triko.jpg

ahoj tenhle styl oblečení nenosim, ale zahlédla jsem super obchod pro lidi, co to mají rádi v Berlíně kousek od Alexandreplatz v obchoďáku alex..zašla jsem se tam podívat, protože to bylo opravdu něco nevšedního

arrow
profile_image
Tygriska
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods: Dík za tip, akorát to mám trochu z ruky

arrow
profile_image
Tygriska
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže děvčata, poslušně hlásím, že dnes mi přišlo zboží z www.alterneo.cz, konkrétně výše uvedené šatičky a pin up kabelka a jsem naprosto nadšená, dodání rychlé, kvalita super...a za ty peníze fakt maximální spokojenost, nejradši bych si ty nové kousky vzala hned zítra do práce...ale bohužel máme předepsaný dresscode, takže sifon Ale hodně se mi líbí ještě tyhle elegantní, co bych snad mohla i do té práce, ale nevím, jestli mi to projde. Co myslíte?

Rose Pencil atiky

A zezadu:-)

arrow
profile_image
haushinka
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Tygriska:
nádhera!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené