arrow
profile_image
pampuch
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je lepšia žehlička na vlasy Remington Keratin Therapy v porovnani so Shine Therapy ? Mala som už 2x Shine therapy a som s ňou v podstate spokojna, ale po viac ako dvoch rokoch už cítim ze tie vlasy doslova drhnem a hrozne dlho trva kym vlasy vyzehlim , tak si chcem kupit novu a rozmyslam prave nad Keratin Therapy. Mali ste niektora obidve a vedeli by ste mi ich porovnať ?

Měla jsem obě dvě. Za mě Keratin Therapy.

Shine therapy mi mastila vlasy a přepalovala konečky. Navíc se postupem času rozvrzala a trochu smrdí, když se nahřívá.

Keratin Therapy mám přes 2 roky, je pořád jak nová. Kvalitou zpracování je nesrovnatelně lepší jak shine therapy. Po vlasech klouže, stačí nižší teplota, vlasy krásně drží. Je dodávána s nádherným pouzdrem. Navíc je to jediná žehlička, u které se mi nekroutí kabel. Vypadá jako nová i po každodenním používání.

Cituji Mooon: Shine therapy mi mastila vlasy a přepalovala konečky. Navíc se postupem času rozvrzala a trochu smrdí, když se nahřívá.


presne..a smrdí jak ďas

arrow
profile_image
pampuch
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ďakujem baby , už som objednala tú Keratin Therapy tak sa tesim čo to bude zač, našla som ju za celkom dobru cenu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené