Znáte? Posloucháte?

Ani Lorak

Dima Bilan

Sakis Rouvas

arrow
profile_image
lisica
od 25. 10. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám úchylku na arabskou, řeckou a některou tureckou hudbu, co se mi moc líbí jsou i písničky z Bosny, mám hromadu CD, ale musím být sama doma nebo v autě, jinak si rodinka klepe na čelo

Cituji lisica: Mám úchylku na arabskou, řeckou a některou tureckou hudbu, co se mi moc líbí jsou i písničky z Bosny, mám hromadu CD, ale musím být sama doma nebo v autě, jinak si rodinka klepe na čelo

konečně nějaký stejný "šílenec"

arrow
profile_image
Andrejice
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky poslouchám řecku hudbu.. Máš nějakého oblíbeného interpreta kromě S. Rouvase? Jak se Vám líbí jeho písnička, kterou bude zpívat na Eurovision?

Cituji Andrejice: aky poslouchám řecku hudbu.. Máš nějakého oblíbeného interpreta kromě S. Rouvase? Jak se Vám líbí jeho písnička, kterou bude zpívat na Eurovision?

tak třeba ještě M. Xatzigiannis, Elena Paparizou, K. Martakis, Andreas Konstantinides, N. Oikonomopoulos a na další si teď nevzpomenu.
K Rouvasově písničce - nic převratného, myslím, že Shake it byla větší a chytlavější pecka. Z kandidátů na letošní Eurovision se mi líbí Hadise (Turecko).

arrow
profile_image
estrellita
od 1. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky a co ruská hudba?máte nějaký tip?

arrow
profile_image
toni
od 5. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

řeckou, arabskou ani tureckou hudbu moc neznám, ale mám moc ráda Bregoviče a přišla jsem na chuť i šílený balkánský dechovce.
Jóó a pak taky jsem díky mladýmu kolegovi poznala etnopunkovou kapelu Gogol Bordello – ty se mi taky moc líbí. Jsou tam ukrajinský cikáni, židé a jeden amík, který se tuhle skvadru snaží udržet pohromadě

arrow
profile_image
toni
od 5. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

estrellita

mám ráda šansony Vysockiho

arrow
profile_image
toni
od 5. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

estrellita

nevím, jakému žánru dáváš přednost (já to mám od klasiky po punk, nemusím moc popík - až na vyjímky a metal)...

Třeba by se ti líbila ruska Katie Melua (na webu má i ukázky)

http://www.katiemelua.com/
http://www.hyperlaunch.com/katiemelua/pbp/

arrow
profile_image
lisica
od 25. 10. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

toni
A slyšela jsi někdy Fazliju, to je bosenský cikán...a samozřejmě špička Sejo Kalač, některé texty jsem si překládala a je to nádhera. Veškerá hudba z jihu mi přijde děsně nabitá energií, balkánská někdy smutná, ale úžasná

arrow
profile_image
toni
od 5. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lisica: A slyšela jsi někdy Fazliju, to je bosenský cikán...a samozřejmě špička Sejo Kalač

neznám, díky za tip

Cituji lisica: Veškerá hudba z jihu mi přijde děsně nabitá energií, balkánská někdy smutná, ale úžasná

no právě... , ... z tohoto důvodu mám ráda i latinskoamerickou - ale to není tématem

arrow
profile_image
pampoli
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky taky se přidávám k fanynkám této hudby, zejména arabské, a taky rómské bohužel se mnou doma tuhle zálibu nikdo nesdílí a tak si vyhrávám, když jsem doma sama. Sousedi si myslím ťujkají na čelo.

arrow
profile_image
toni
od 5. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

holky, dáte mi nějaký tip na arabskou hudbu? Mě se líbí blízkovýchodní melodika a něco jsem slyšela, jenže si nepomatuju, co...

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To se Vám bude určitě líbit - Amir Diab, Egypťan, arabská hvězda pop music. Kuriozita - klip je natáčen v Praze.

http://www.youtube.com/watch?v=1dqHLLrvdvM&feature =related

Mně se zase líbí tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=P5HwOo-r9aY

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené