arrow
profile_image
hanakata
od 8. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Jsem v dost špatné životní situaci. Jsem na MD a potřebovala bych někde sehnat 300 000. Já vím že to není malá částka, ale je to vážně důležité a jinak to vyřešit nejde bohužel. Předem moc děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nenapsala si ke své situaci vůbec nic. Na co je půjčka určená, jestli ty nebo Tvůj partner má nějaký zdroj přijmů, zda máš nějakou nemovitost apd.

arrow
profile_image
hanakata
od 8. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nemám žádnou nemovitost a partner příjem má, ale nepomáhá finančně. Já mám MD 7600 a ještě nedoložené příjmy. Půjčka je určena na byt a vyplacení dluhů, které můj přítel udělal na stávajícím bytě

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud je byt psaný na tebe a nejste manželé, tak by jsi neměla mít vůči příteli závazky.
Na mateřské dovolené Ti nikdo asi tak velkou pujčku nedá. Musíš mít bud ručitele nebo něčím ručit. Pak je možnost nebankovních pujček, ale to je hrozně nevýhodné a budeš na tom hůř jak ted. Komu vlastně přítel dluží ? nelze se s nima domluvit na splátkách? většinou je to věc domluvy.

arrow
profile_image
hanakata
od 8. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem právě v pronájmu kde si ani nemůžu nahlasit trvalé bydliště..... Přítel dluží přímo na elektrice máme ji odpojenou nevím jak to mám zaplatit abych měla elektriku když mám 6 měsíční dítě a k tomu musíme být do nového roku pryč, protože ten byt prodáva a tdy není kde sehnat byt do pronájmu s přítelem se chci rozejít, ale neutáhnu sama byt

arrow
profile_image
casia
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na hanakata: asi jsi v opravdu těžké situaci, bojím se, že v té situaci co jste, nikdo moc nepomůže, určitě ne banky nebo cizí lidi, pokud se člověk dostane do Tvé situace, je asi ideální se obrátit na někoho z rodiny, i když se asi člověku nechce a stydí se, jsou to jediní lidé, kteří můžou pomoci...jinak pokud jsi Ty v pronájmu, tak elektrika je na přítele?...to mi nějak nejde do hlavy, pokud Ty dluhy nemáš a máš svoje dítě-nevím zda je současného přítele, radila bych se postarat hlavně o dítě a sebe a ne dluhy partnera, existují na netu různé odborné poradny, tak to zkus....tady Ti asi žádná z nás moc nepomůže a všechny společnosti, co by to třeba jen slibovali-Tě oberou o to poslední co máš, držím palce

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Souhlasím s Casiou. Ted se hlavně postarej o sebe a dítě. Obrať se na rodinu. Pokud Ti nemůže pomoci nikdo z rodiny nebo přátel je pak řešení azylový dům pro matky s dětma. Rozhodně to utáhneš sama líp než s přítelem. Ten Ti dělá je dluhy.

S partnerem bych se dohodla na zaplacení elektřiny a rozhodně si nic nepůjčovala. Těch 300 tisíc si chceš půjčit asi především na nový byt, že? Raději si najdi někde pronájem. Z čeho bys chtěla splácet tu případnou půjčku?

arrow
profile_image
Nunu
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky mají pravdu, nikdo ti na mateřskou nepůjčí, ti co si vezmou za to poplatek a naslibují ti, tak tě akorát oberou, ale půjčku nevyřídí. Pokud je to dluh přítele, tak ho rozhodně neplať, najdi si jiné bydlení. Píšeš, že na něj nemáš a na splácení půjčky by jsi měla? Akorát by ses dostala do větších sra…

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pozor na společnosti, které naslibují, vyberou zálohy a stejně nic nepůjčí. Rovněž pozor na lichvářské společnosti.
Určitě neplat dluhy přítele. Obrat se na rodinu, raději zkousni, že bys bydlela nějakou dobu s rodiči.
Nepůjčuj si, a už vůbec ne takovou šílenou částku. Banky ti určitě nepůjčí a se soukromými společnostmi si zaděláváš na exekutory.
Půjčky jsou cesta do pekel, věř tady děvčatům, myslím si, že některé tady mluví z vlastní zkušenosti.

Ahoj,mě na MD pujčila Spořka 150000kč víc ne a to manžel doložil příjem cca 25tis.Hlavně si nepujčuj jak holky píšou od těch,co slibují hory doly-nebankovní pujíčky všem-nezaměstnaným,maminkaám,... Obávám se,že by to byl jistý začatek tvého konce

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak jsem si jenom rychle spočítala tak půjčka 300 tis. na dobu 5 let (na delší dobu asi banky moc nepůjčí), při slušném RPSN, bys měla splácet kolem 7.000 Kč měsíčně. A při tvém oficiálním příjmu 7.800 Kč ? Uvažovala jsi nad tím a nad tou dlouhou dobou ?

arrow
profile_image
hanakata
od 8. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Moje maminu vůbec nezajímá co se děje nepůjčí mi nic a k ní se nastěhovat nemůžu, protože je v pečovatelském domě u nás azilový dům není a pronájem jinde už sháním tak půl roku a na městě mám už dva roky podanou žádost o byt a zatím taky nic. Ano peníze chci na nový byt bo nic jiného mi nezbývá a na splácení půjčky bych měla, protože pobírám jedny alimenty ve výši 2 000 Kč a ještě si přivydělávám a to ještě mám dostat peníze z dědického řízení po otci, ale to bude až v květnu takže na úplné vyplácení půjčky bych měla v květnu prachy

Reaguji na hanakata: Co znamenají v tvém případě nedoložené příjmy? Byt si můžeš najít jinde, kde jsou levné. Například v Orlové jsou fakt levné, takže žádnou půjčku nepotřebuješ.

arrow
profile_image
hanakata
od 8. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

v orlové..? trošku z ruky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené