Ahoj holky, zajímalo by mě, pro jaké věci chodíte do značkových obchodů (myslím tím třeba úroveň Replay, Diesel, Pepe Jeans, Miss Sixty, Denny Rose, Desigual, Gant, Hilfiger, Guess, Calvin Klein, Lacoste atd.) a jaké věci nakupuje spíš levněji, nebo ještě dráž...?

Já např. nakupuji jednobarevná "basic" trička, legíny, bižu v obchodech typu HM, Mango, Zara...
Pro zimní bundu, džíny, zajímavý top, šaty, šátky, boty, kabátky,košile, pásek..zajdu spíš do značkového obchodu.
Hodinky, kabelka třeba i dražší...
Jak to máte Vy?

arrow
profile_image
Anetkaa
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

značkové, dražší - kupuju hlavně kalhoty, svetříky, mikiny, bundy a kabelky, pásky a šperky.. ty fakt vydrží jinak norm nakupuju i v HM, Mangu, Promodu tam jsou věci taky super.. ale nějaké ty TallyWeily, Pimpkee, NewYorker nedej bože Terranova to fakt ne! to je kvalita jednou na sebe a do koše... škoda. ale značku Bershka tu můžu.. tam mají občas nádherné kousky, koupila sem si tam asi před rokem kalhoty - bohužel ta kvalita.. vytáhly se a celkově sou celé nějaké na pytel.. ale byly nádherné

V těch levných jako je HM,orsay ,Tajly ,Mango nakupuji svetříky, trička.Jeansy jedině v Lee,Levis.
Bundy v Kaře,Zaře,kabelky jedině větší značky..Jako je Guess,Armani.
Boty nejníže u Bati..Trička kupuji i za pár korun, ale za ostatní věci si připlatím.Hlavně za hodinky, kabelky,botky

arrow
profile_image
citeria
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já kupuju značkový akorát parfém (Armani) a teď si brousím zuby na hodinky (Burberry). Kalhoty vybírám taky z dražších obchodů- S. Oliver, Lee, Levis.. Boty neřeším, trochu koukám na podrážku, aby se v nich dobře ťapkalo, ale dvakrát jsem měla od Bati a nikdy více. Teď mám na zimu Tamaris a spokojená taky nejsem, příště zase skončím v Humanicu Ty značky co vypsala zakladatelka mě neoslovují. Snad jedině Gant, ale svetr z Lacoste bych nechtěla ani zadarmo. Vůbec svetr, nebo triko od dvojky výš je pro mě zbytečný. Zároveň se ale vyhýbám obchodům typu tally, bershka, pimkie, pull and bear, nemám ráda ani hm. Volím střed- S. Oliver, Esprit, Next, Orsay...

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Oblečení nakupuji jedině v Espritu. Spodní prádlo Tchibo, H/M. Parfém Burberry. Hodinky Guess.

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Oblečení šechno v těch levnějších obchodech (Terranova-hlavně rifle, svetříky,trička, NewYorker -trička,spodní prádlo, Tally/CAcko-bunda, svetříky, Humanic-boty, taky v nakupuju občas v Tescu, doplňky a kabelky tak nějak všude). Nepotřebuju nic dražšího,když mi sedí toto a navíc ráda věci obměňuju...takže nepotřebuju aby mi to vydrželo dlouho Pokud jde o parfémy,tak ty mám značkové -Gucci, Kenzo Amour, K.Klein

arrow
profile_image
Lucikik
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Základní věci - jako obyč tričko, spodní prádlo nakupuji v H&M. Sem tam nějaké tričko v Bershce, Promodu, Mangu.
Džíny jedině v Replay. A jinak mikiny, svetříky, pásky - Diesel, Replay, Zara.
Obuv po různu co se mi kde líbí - většinou Mixér, Baťa, Humanic, italské butiky.
Parfémy - Guess, Givenchy, Replay.

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak v levnějších - HM - legíny a semtam, cokoliv, co se mi tam zalíbí, ale rifle jedině Lee, Wrangler, Wild Cat . . . za parfémy si taky připlatím . . . .ale věci na nošení po doma klidně i levnější Alpine pro, Sportissimo

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám většinu věcí z Benettonu a Sisley...
Džíny z Lee, Wrangler..ale zase ne všechny.
Co se týče bot, ve většině případů volím Vagabond.
A vůni kupuji v parfumérce.. Chanel nebo CK.
Kabáty - klasiku na léta mám z Kary nebo Esprit.
A prádlo, tam připlatím, nakupuji ve specializovaných obchodem s prádlem.

arrow
profile_image
Anette001
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Trička, svetry, kalhoty, boty, všechno ... . U Desigual upřednostňuji sukně .

arrow
profile_image
janeee
od 4. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ráda si připlatím za kvalitnější trička, kabelky, hodinky, bundy...
Boty kupuju levnější, protože i dražší mi dlouho nevydrží, kalhoty kupuju všude možně, podle toho které se mi líbí a jak se mi zdají kvalitní a pro prádlo chodím do New Yorkeru a Ann Christine, protože mi jinde snad ani nesedí tak dobře jako tam

džíny - guess,diesel
trička, svetříky - tommy hilfiger, guess, gas, miss sixty, replay, diesel
kabelky, boty, hodinky, šálky - na tohle si hodně potrpím, takže kupuji jen v buticích (LV, Gucci atd.)
HM, Mango, Zara - dají se tu vybrat pěkné věci, takže něco málo mám i odtud

arrow
profile_image
ally88
od 25. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

zaleží spiš na tom co se mi líbí ale co bych si nekoupila neznačkovýho je asi kabelka a hodinky na tom si zakládám jinak hodně mixuju new yorker,bershka,jennyfer s hilfigrem,guess a pepe.

arrow
profile_image
Michaelah
od 2. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

říká se, že na těchto věcech žena nemá šetřit: kabát, bílá košile, džíny, boty, kabelka. To je základ a vyplatí se nakupovat např. v obchodech typu guess, wrangler a další lepší značky, kterých už holky vyjmenovaly spoustu. Protože se předpokládá, že zrovna tyhle věci nevyjdou z módy nikdy a je lepší si koupit kvalitnější, než lítat každou druhou třetí sezonu pro nové. Naopak třeba trička, topy, halenky bych kupovala v levnějších obchodech typu new yorker, c&a apod, kde nezáleží až tak moc na tom, že se triko za půl roku vytahá a zežmolkovatí...Jsou to věci, které by se měly častěji obnovovat už jen kvůli trendům... to stejné bižuterie- nějaké ty korálky a jiné doplňky... Dobrá kvalita vs. cena je i H&M- to i něco vydrží. Spodní prádlo by se údajně nemělo nosit déle než půl roku, takže tam bych to s tou cenou taky nepřeháněla a nelítala do VS To většinou nakupuju v intimissimi. Hodinky já osobně beru jako funkční bižuterii a mám jich hodně, tam na kvalitě taky až tak netrvám.

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Anette001: Trička, svetry, kalhoty, boty, všechno

přesně tak, když se mi něco "značkového" dražšího líbí, tak si klidně koupím i obyč triko např. Hilfiger, Gant, Guess.. ale stejně tak obyč trika nebo světříky nakupuju i v H&M, Promod, Zara, Mango..
Ale není to pravidlem, jsem schopná utratit dost za blbost a naopak si koupit třeba kalhoty v Bershce.. i když je pak nenosím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené