arrow
profile_image
dawnyyy
od 27. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s převážením jídla s touto společností, v příručním zavazadle v kabině? Jsou hodně přísní na kontrole? Poletím z Bratislavy. Chtěla bych přivést pravý český chleba a knedlík na ochutnání pro moji hostující rodinu, tak nevím, jestli je to reálný. Zavazadlový prostor nemám zaplacen....

arrow
Neprodává v Bazaru

85

pokiaľ tam nemáš žiadne tekutiny a ostré predmety tak ti nikdo nič nepovie..občas robia problémy akurát s tvarohom alebo bryndzou... akurat ak budeš brať klobásky al niečo šo bude balené v alobale môžu ťa poprosiť aby si im to rozbalila a ukázala čo je vo vnútry - jedine dodržuj rozmery batožiny inak je všetko ok

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj,

Letěla jsem taky z Bratislavy a jídlo tam můžeš mít, akorát pití si můžeš koupit až za branou ..a občas jim vadí konzervy a tekutý obsah.

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc se jim nelíbilo ani máslo co jsem vezla, ale ukecala jsem to, že teď je to čerstvě vytažené z ledničky a tudíž furt "pevné". Záleží na koho narazíš a nemá to co dělat s Ryanairem, tyhle věci kontrolují zaměstnanci letiště. Jednou jsem prošla ok a pak doma zjistila že mám v pouzdře nůž na papír, jindy mi vyhodili i pinzetu...

arrow
profile_image
im4fun
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

přesně, záleží na zaměstnancích letiště a ne na letecké společnosti. Každopádně nevidím důvod, proč by ti neměli pustit jídlo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené