arrow
profile_image
Eveliin
od 8. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, potřebuji poradit. Mám jemné dlouhé vlasy do půl zad. Vlasy moc nestříhám. Mám je fakt hodně rozlámané, ikdyž na běžný pohled zničené moc nevypadají. Tím, jak se lámou, mám každý vlas jinak dlouhý, atak nemám vpodstětě žádný stříh. Kdyz jsem nekdy šla vlasy ostříhat, byly zdravé pár dní, pak se zase začly lámat. Moje otázka zní, jestli si myslíte, že mi pomůže razantní sestřih, mikádo nad ramena? Nebo nemá cenu to zkoušet?

arrow
profile_image
D007
od 31. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, podle mne je problém v používaných přípravcích na vlásky, zkus si dělat zábaly z kokosového oleje - ty mi pomohly hodně. Dřív jsem za šampony vyhazovala hodně peněz (mám taky hoooodně jemné vlasy) a nedávno jsem si pořídila obyčejný kopřivový šampon, kondicioner mám s arganovým olejem, ale dávám ho jen do délek a vždy předtím než vlasy myju, tak si do nich vmasíruju ten kokosový olej (někdy nechám jako zábal přes celou noc, jindy mám na hlavě třeba jen hodinku před mytím) a vlasy se mi opravdu hodně zlepšily, taky jsem nedávno začala jíst dýňový olej - lžíci ráno a lžíci večer a výsledej je opravdu poznat Ostříhání bys mohla litovat, to bych volila až jako poslední variantu

arrow
profile_image
Eveliin
od 8. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Právě bych chtěla mikádko, protože se mi to jednak líbí...ale pokud by se mi přesto ty vlasy začly lámat a nevypadaly by hezky, tak mikádo nemá smysl, proto mam takové dilema.

arrow
profile_image
moija
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Eveliin: tak když se ti to líbí a chceš změnu, šla bych do toho. Zničené délky půjdou pryč, vlasy budou zdravější a když začneš po střihu s vhodnou péčí, tak ti to podle mě vydrží. Ty vlasy se nelámou samy od sebe... dobrý je ten zábal s kokosáku, jak už zmínila D007, já mám ráda i zábal z olivového oleje se žloutkem

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

A to nezastřiháváš ani konečky? pokud nestříháš konečky, tak by to sestřih mohl vyřešit (s tím,ž e pak budeš pravidelně chodit na zastřižení konečků - právě ty konečky jsou totiž nejslabší a nejvíc se lámou. Ale jinak je to hodně o kvalitě vlasů, mám vlasy do půl zad, nosím rozpuštěné a nelámou se mi

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud ostříháš všechny ulámané a roztřepené konce (ale fakt všechny) a pak budeš o vlasy pečovat- žádné fény a hodně dávat masky, olejíčky, brát třeba nějaké tabletky, chodit každé tři měsíce na alespoň malé zastřihnutí, určitě ti vydrží. Jde jen o to z té péče nepolevit. Pokud by jsi o ně nepečovala, lámat se ti samozřejmě mohou i v délce po ramena.

arrow
profile_image
D007
od 31. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No přesně jak píšete holky, pokud máš vlasy zničené, a ostříháš konce a pak správně pečuješ, asi ti vlásky dorostou. Já jsem si u nás ve městě ještě našla kadeřnici, ke které chodím jednou za tři měsíce na zastřihávání konečku takovými horkými (elektrickými) nůžkami - vlasy se hned zacelí a jsou takové pevnější potom. No a za sebe teda doporučuju ještě ten dýňový olej, ten je super a jde vidět změna už asi po měsíci a za mne teda fén určitě ano, ale kvalitní ionizační a nefénovat úplně do sucha, ale pokud žehlíš vlásky, tak přestaň a raději fénuj přes velký kartáč, žehličku schovej, vyhoď nebo daruj Já teď +- půl roku vlasy vůbec nežehlím jen fénuju a rozdíl je obrovský, ale základ je mít opravdu dobrý ionizační fén.

arrow
profile_image
Eveliin
od 8. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak se hlásím jak jsem dopadla: vlasy mám zastřihlé více jak týden, měla jsem vlasy do půl zad, ted je mam nad ramena. Kadeřník, který mi vlasy stříhal věděl jaký střih zvolit, aby se přestaly lámat a asi po 10 letech mam zdravé vlasy, které se nelámou. Sice mi rostou rychle, ale když jsou jemné, tak ta kvalita je o ničem. Takže začínám nosit krátký střih. Používám kvalitní fén, pořizuji i kvalitnější kosmetiku. Dlouhé vlasy jsou pěkné, ale když nejsou kvalitní, tak je to o ničem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené